Windows 11 tepki vermez hale geldi

Zeuszeus2023

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Belki Yazılımcı
Taşındım.
Kasayı tekrar kurduğumda Windows'ta hiçbir şey hale gelmez hale geldi.
Windows çubuğu gözüküyor, tıklanıyor ama hiçbir şey açılmıyor.
Başlat tuşuna basınca açılmıyor.
Windows gezginlerde D diskini açınca orada donuyor.

Windows 11, en kısa boy M.2 SSD (belki bu temassızlık yapıyordur), D diski SATA ile SSD belki bu sebeptir.

taşıma sırasında parçalar ya da temassızlık olmuş olabilir.Ramleri ve ekran kartını bi tak cıkar yaparmısın

taşıma sırasında parçalar ya da temassızlık olmuş olabilir.Ramleri ve ekran kartını bi tak cıkar yaparmısın
Ram ve ekran kartını sokmemistim. Kasa halinde taşıdım.sadece SSD leri HDD leri çıkardım.

Sorun Win11 SSD lerde imiş. Win10lu SSD ile aynı sorun çıkmadı.

Format atacam artık. Hem aslı hem kopya Win11im gitti.

Ram ve ekran kartını sokmemistim. Kasa halinde taşıdım.sadece SSD leri HDD leri çıkardım.

Sorun Win11 SSD lerde imiş. Win10lu SSD ile aynı sorun çıkmadı.

Format atacam artık. Hem aslı hem kopya Win11im gitti.
İlk yapman gereken aslında ekran kartını sökmekti anakartın onboard açmayı dene birde dediğim gibi ekrwn kartı ve ramleri bi cıkar tak yap

İlk yapman gereken aslında ekran kartını sökmekti anakartın onboard açmayı dene birde dediğim gibi ekrwn kartı ve ramleri bi cıkar tak yap
Hiç uğraşaşım yok. Benim ekran kartı büyük.Zaten bir tane Ram var.
M2 SSD Windows hasarlı mavi ekranı verdi başta.

Şuan Win10 diskte de sıkıntı çıkarmaya başladı. Format atmak için dosyalarıma erişmeye çalışıyordum . Nedense erişemedim. Dün bakmamışım ona.

Bende Win11 diski başka bilgisayara taktım. Sürpriz gayet güzelce çalışıyor.

Sanırım anakart hasar görmüş olabilir çünkü fanları takarken bir ara kısa devre oldu ve bilgisayar kapandı.

Anakart hasarı nasıl tespit edilir ? Ne kadara Tamir edilir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı