Windows 11 kullanılır mı?

İlk çıktığı zaman Windows 10 daha iyi diyenler haklıydı ama şu an ezbere konuşup gereksiz nefret besliyorlar. Mevcut halinde Windows 11 yüksek sistemler için en ideal işletim sistemi.

O iş herkeste aynı olmuyor işte. Bende SSD kullanmama rağmen arayüz aşırı yavaş. Görev Yöneticisi bile 10 saniyede açılıyor. Önemli dosyaları yedekleyip en yakın zamanda Windows 10 döneceğim.

O iş herkeste aynı olmuyor işte. Bende SSD kullanmama rağmen arayüz aşırı yavaş. Görev Yöneticisi bile 10 saniyede açılıyor. Önemli dosyaları yedekleyip en yakıp zamanda Windows 10 döneceğim.
Sizin SSD'iniz ya SATA ya da bitmiş bir SSD. Bende yüzde 87 sağlığı olan bir M2 var ve yağ gibi akıyor.

Kasada 10 laptopta 11 var. W11 çok sıkıntı çıkardı bana, kaç defa format attığımı unuttum. Şu an oturttum gibi, ama güvenemiyorum hala. Önemli yazılımlarım hala Windows 10 olan sistemimde.
Hocam 4 ay önce ilk geçişte bende çok format attım ama şu yeni gelen 23H2 ile baya iyi optimize olmuş oyun konusunda.

Windows 11 2021'de piyasaya sürüldü. En güncel işletim sistemi. Windows 10 2015'te piyasa çıktı. Biri 3 senelik diğeri 9 senelik işletim sistemi. Boş verin siz Windows 7 kullanın daha iyi.

16 GB RAM.
4060 Ti ekran kartı ve Ryzen 5 5600 işlemcim var. Windows 11 çok şık görünüyor sizce geçilir mi? Çok RAM yiyor mu?

O biraz değişir mesela benim PC aşırı yavaştı sıkıntı çıkarıyordu. Geçen Windows 11'e geçtim ve şu an mükemmel hem şık tasarımı hem de daha komplike ayarlamalar yapabilme şansı veriyor. Denersin hoşuna gitmezse geri dönersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı