Windows 11 kullanılır mı?

SeyitAli253

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel i7 12700h rtx 3050ti 1tb ssd
RAM
32gb ram modelini bilmiyorum ama ddr4
SSD veya HDD modeli
modelini bilmiyorum ama 1tb deposu var
Ekran kartı
rtx 3050ti 4gb
Anakart
monsterin kendi anakartı
İşlemci
İşlemci 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H, 2300
Merhaba, biliyorsunuz en geç 2 sene sonra Windows 10 tarih olacak Windows 11'e mecburen geçmek zorunda olacagız. Söyleyecegim sistem özellikleri laptopun 2. yılında kaldırır mı merak ediyorum.

Merhaba, biliyorsunuz en geç 2 sene sonra Windows 10 tarih olacak Windows 11'e mecburen geçmek zorunda olacagız. Söyleyecegim sistem özellikleri laptopun 2. yılında kaldırır mı merak ediyorum.
9300H ve 1650 kullanıyorum ve sorunsuz çalışıyor Windows 10 gibi.

İlk çıktığından beri Windows 11 kullanıyorum. Temiz kurulum ile kullanırsan sorun olmayacaktır. Update üzerinden yapınca Windows sapıtıyor.

İlk çıktığından beri Windows 11 kullanıyorum. Temiz kurulum ile kullanırsan sorun olmayacaktır. Update üzerinden yapınca Windows sapıtıyor.
Ben yaşamadım öyle bir sorun valla. Eğer arkadaşın bende olduğu gibi önemli ve taşınamaz verileri var ise Update yapabilir. Zaten düzgün çalışmaz ise 10'a geri dön, Diyebilir.

İlgi için sorulduğunu düşünüyorum. Olası stutter, drop ya da genel performans düşüşü olur mu sorusundan çok direkt "kaldırır mı" tarzında sorulmuş ve diğer bilgisayarlara kurulduğuyla ilgili hatta laptop markasının destek sayfasında Windows 11 sürücüleri sunduğunu görmüştür herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı