Windows 11 kullanılır mı?

Geçebilirsiniz, ufak tefek hatalar dışında sorunu yok W11'in. 22H2 sürümü gayet stabil.

Tamam teşekkürler

Son soracagım şey temiz kurulum yapmak istemiyorum 400-500 GB e yakın oyunlar kurdum üstüne kurmak bozar mı? Sonra .old dosyayı silsem?

Asıl soru neden hala Windows 10 kullanıldığı.

Hocam neden kullanılmasın; benim PC Windows 11 destekliyor kullanmıştım birkaç ay pratik işletim sistemi değil, bir şeyi bulmak için Windows arama yerine yazmak zorunda kalıyorum, o yüzden Windows 10'u tercih ediyorum 2025e kadar kullanacağım o işletim sistemi.

Neden Windows 10 kötü mü?

Neden kötü olsun kullanmak istiyorsan kullan.

Eskimiş olabilir ama Windows 11'den hala sağlam işletim sistemi pratik bir de.

Windows 11 hâlâ kullanılmaz Windows 10 stabil.

Hocam ben Windows 10'u desteği bitene kadar kullanacağım; sanada tavsiye ederim Windows 11 Windows çubuk kaba saba, kullanmıştım 1ay memnun kalmadım ayrıca Windows 11 pratik işletim sistemide değil.

Hocam neden kullanılmasın; benim PC Windows 11 destekliyor kullanmıştım birkaç ay pratik işletim sistemi değil, bir şeyi bulmak için Windows arama yerine yazmak zorunda kalıyorum, o yüzden Windows 10'u tercih ediyorum 2025e kadar kullanacağım o işletim sistemi.

Neden kötü olsun kullanmak istiyorsan kullan.

Eskimiş olabilir ama Windows 11'den hala sağlam işletim sistemi pratik bir de.

Hocam ben Windows 10'u desteği bitene kadar kullanacağım; sanada tavsiye ederim Windows 11 Windows çubuk kaba saba, kullanmıştım 1ay memnun kalmadım ayrıca Windows 11 pratik işletim sistemide değil.
22H2 kullan bir sorunun kalmaz.

Merhaba, biliyorsunuz en geç 2 sene sonra Windows 10 tarih olacak Windows 11'e mecburen geçmek zorunda olacagız. Söyleyecegim sistem özellikleri laptopun 2. yılında kaldırır mı merak ediyorum.

Kanka Windows 11 sorunlu falan değil. Millete travma mı yaşattınız anlamıyorum ki. İlk çıktığı günden bu yana kullandım ve sapasağlam sistem. Windows 8 yerine 7 kullananlar gibi başımıza şimdi 11 yerine 10 kullananlar geldi.

Kanka Windows 11 sorunlu falan değil. Millete travma mı yaşattınız anlamıyorum ki. İlk çıktığı günden bu yana kullandım ve sapasağlam sistem. Windows 8 yerine 7 kullananlar gibi başımıza şimdi 11 yerine 10 kullananlar geldi.

Çünkü Windows 10 daha sağlam hala Windows 11'den ve 1 ay kullandım hataları gördüm birinci masaüstü ekranda bazen tepki vermiyor o hatayı bazı kişilerinde yaşadığına sahit oldum; Windows Update buguda yaşadım Windows 11 de ve pratik işletim sistemide değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı