Windows 11 kullanılır mı?

Güzel bir işletim sistemi. İlk çıktığında sıkıntılar vardı ama düzeldi. Windows 10'dan geçişte ilk başta farklı gelebilir alışınca gerçekten güzel işletim sistemi.

@Setsuna Yuki beğenmeme sebebinizi de bir açıklayın da münazara başlatalım. Niye yavaşmış bu sistem Windows 11 de öğrenelim bakalım.

Gereksiz dosyaları temizlemiyorsundur. Ayrıca Ryzen 5 5500 fiyatına göre rezil bir işlemci.

Bence siz bilgisizsiniz de o yüzden. Ryzen 5 5500 ile RX6600 var he bir de 16 GB RAM. Bazı şeyleri kabullenmek zor olsa gerek.
Hakarete kesinlikle gerek yoktu. Sisteminizle alakalı bir şey yaşıyorsun. Aynen sistemi kardeşime aldım ve onda da Windows 11 var. Hiç sorunu da yok.

Güzel bir işletim sistemi. İlk çıktığında sıkıntılar vardı ama düzeldi. Windows 10'dan geçişte ilk başta farklı gelebilir alışınca gerçekten güzel işletim sistemi.

Gereksiz dosyaları temizlemiyorsundur. Ayrıca Ryzen 5 5500 fiyatına göre rezil bir işlemci.

Fiyat mi konuşuyoruz burada? Sonuç olarak Windows 11'e yeten bir işlemci konuyu saptırma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat konuşmuyoruz ama hakaret de etmiyoruz. Saygılı olmayı öğrenin. Daha fazla cevap verip gereksiz mesaj yemek istemıyorum.

Bu söylediğiniz dosya temizle zimbirtilarini herkes biliyor ve yaptım zaten. Ayrıca size bir şey yazmamışım cevap veren sizsiniz sıkıntınız nedir?

Hakarete kesinlikle gerek yoktu. Sisteminizle alakalı bir şey yaşıyorsun. Aynen sistemi kardeşime aldım ve onda da Windows 11 var. Hiç sorunu da yok.

Hakaret etmeyecektim ancak sadede gelelim vs diye konuşan sizsiniz.

Bu söylediğiniz dosya temizle zimbirtilarini herkes biliyor ve yaptım zaten. Ayrıca size bir şey yazmamışım cevap veren sizsiniz sıkıntınız nedir?

Asıl senin sıkıntın nedir? Bilgisayarın Windows 11'de donuyorsa bu onun kötü işletim sistemi olduğu anlamına gelmiyor.

Geri
Yukarı