Windows 11 kurmalı mıyım?

Semih011

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bugün yeni bir laptop aldım ve Windows 10 ama gönderen taraf içine Windows 11 kurulum dosyasıda koymuş(masaüstüne) kurmamı tavsiye eder misiniz ve neler yapmalıyım? Ayar olarak neler önerirsiniz?

Korsan yazılımlar kullanıyorsan önermem.

Merhaba arkadaşlar bugün yeni bir laptop aldım ve Windows 10 ama gönderen taraf içine Windows 11 kurulum dosyasıda koymuş(masaüstüne) kurmamı tavsiye eder misiniz ve neler yapmalıyım? Ayar olarak neler önerirsiniz?

Windows 10 da kullandım, 11'de. Hemen hemen çok benzer işletim sistemleri çok uçurum bir fark göremedim. Fakat oyun oynayacaksan Windows 11'de daha fazla FPS aldım. Ayrıca görsel olarak Windows 11 daha hoş görünüyor bence. Arkadaşın da dediği gibi Windows 11 sistem gereksinimlerini karşılıyorsan daha güncel sürümü kullanmanı tavsiye ederim. Ama Windows 10 kullanırsan da şimdilik çok bir şey kaçırmazsın.
Şimdilik deme sebebim de Microsoft devamlı olarak Windows 11'i güncelleyip ek özellikler sunuyor. Yeni özellikler gelip daha fazla cazip olabilmesi ihtimalinden dolayı söyledim.

Dipnot: Şu anda Windows 11 kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı