Windows 11 kurmalı mıyım?

O zaman kurarız o zaman. :)

Şimdi kursanda bir şey değişmez zaten kuracaksın sonuç olarak tabii sana kalmış bir şey performansa gelecek olursak sıfır kayıp hatta bazı oyunlarda daha yüksek FPS alıyorum.

Update ile kurarsan kasar diyenler var. Windows üzerine Windows üzerine kurmuş gibi olursun diyenler var.

Bende Update'den kurdum hiç kasma yok onu dedim ya sistemden sisteme değişir diye sana Update'den "bu bilgisayar Windows 11 kaldırır" diyorsa kur yoksa elleme.

Yüklemeyin yüklettirmeyin. İş bilgisayarıma kurmuştum i5 10210u MX 250 sistem optimizasyonu yerin dibine soktu ısınma arttı bilgisayar ısınınca saçma sapan işlemci 0.50 GHz'ye falan düşüyor başka bir sürü sorun var burada sayamıyorum bir de görünüşü çok kötü Windows 10 çok daha iyi.

Yüklemeyin yüklettirmeyin. İş bilgisayarıma kurmuştum i5 10210u MX 250 sistem optimizasyonu yerin dibine soktu ısınma arttı bilgisayar ısınınca saçma sapan işlemci 0.50 GHz'ye falan düşüyor başka bir sürü sorun var burada sayamıyorum bir de görünüşü çok kötü Windows 10 çok daha iyi.

O sistem destekliyor muydu?

Yeni konular

Geri
Yukarı