Windows 11 kurmalı mıyım?

Eren.Duran

Centipat
Daha fazla  
RAM
1x16 3200 mhz DDR 4
SSD veya HDD modeli
M2 SSD
Ekran kartı
Manli 2060S
Anakart
B450M A PRO
İşlemci
R5 3600
Bilgisayarım:
Manli RTX 2060 Super 8 GB.
R5 3600.
1x16 GB RAM.
500GB M.2 SSD elimde 1 TB HDD var ancak takacak kablo daha gelmedi.
Sistemim bu, ağır olmayan oyunlar oynuyorum CS:GO, Valorant ve benzeri seviyelerdeki oyunlar.
Windows 11 zamanında çok kötü hataları olan bir işletim sistemi olarak tanımıştım ancak bu sabah önüme kurulum menüsü geldi ve yüklemeye karar verdim. Şu anda iniyor ve 10 gün boyunca geri Windows 10 Pro'ya dönebiliyormuşum. Sizce Windows 11 kurmalı mıyım?

Kanka en iyi sürüm Windows 10 Home, Pro versiyonunda kullanılmayan özellikler boşa alan kaplıyor.
Windows 11 ise Windows 10 ile aynı performansı veriyor üstüne bir de ara sıra sorun çıkartıyor ben 2-3 kere format attım Windows 11 kullanacağım diye kendimi zorladım sonuç zort Windows 11 sorun çıkartıyor ve iğrenç.

Xeon E5420 işlemci ile bile ben sorunsuz kullandım, bana göre oluşan tek performans farkı arayüzdeki akıcılıkta, eğer ki SSD ile kullanıyorsanız Windows 11 çok daha akıcı hissettiriyor, HDD ile ise tam tersi. Sisteminiz uyumlu kullanabilirsiniz.

Deneyin eğer beğenmezseniz eskiden kullandığınız eski işletim sistemine geri dönebilirsiniz. Aynı zamanda yeni bir işletim sistemi olduğu için hatalarla karşılaşabilirsiniz ve çözmekte yeterli kaynak bulunmadığı için sorun yaşayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı