Windows 11 kurulmalı mı?

k4moncik

Hectopat
Merhaba, bilgisayarım son günlerde kasmaya başladı yüzlerce programdan dolayı, hazır format atayım demişken 22H2 güncellemesi ile Windows 11 kursam mı diye düşünüyorum. Sizce Windows 10'a göre nasıl? Genellikle oyun ve edit için kullanıyorum. Windows 10'da destekleyen programlar destekler mi? Forumda 1000 kez böyle konuların açıldığını biliyorum ama sormak istedim. Kızmayın :D

Ben imza da ki sistemimle kurdum. Açıkçası sürekli donuyor, hız problemleri var. Bence biraz daha beklemende fayda var. veya sanal makine kurup test edebilirsin.

Merhaba, bilgisayarım son günlerde kasmaya başladı yüzlerce programdan dolayı, hazır format atayım demişken 22H2 güncellemesi ile Windows 11 kursam mı diye düşünüyorum. Sizce Windows 10'a göre nasıl? Genellikle oyun ve edit için kullanıyorum. Windows 10'da destekleyen programlar destekler mi? Forumda 1000 kez böyle konuların açıldığını biliyorum ama sormak istedim. Kızmayın :D
Beğenmeyebilirsiniz... Belki daha sonra tercih edilebilir kıvama gelir... (mevcut kullanım senaryonuza göre)

Sorun olmaz ama bazı programlarda bazı sorunlar yaşadığımı gördüm. Test etmekten zarar elmez deneyip tecrübe edebilirsiniz :)

Windows 11 deneyeceğim o zaman. 22H2 ISO için yardım edebilir misiniz? Insider gibi bir şey varmış galiba.
2-3 saat önce Windows 11 kurdum ve test ettim daha 10. dakikasında bugla karşılaştım. Valorant FPS düşüşü oldu. Şu an Windows 10 Home Single Language ISO'su yüklüyorum. Bana göre Windows 11 şu anlık kurulmaz. SSD'im sanki 100 kat daha yavaşlamış gibi hissettim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı