Windows 11 nasıldır?

Efe Koşan

Kilopat
Yer
Trabzon/İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/Makine Müh
RAM
32GB(16x2)
SSD veya HDD modeli
2 TB
Ekran kartı
RTX 3060 Mobile
Anakart
Asus TUF FX506hm
İşlemci
İ7-11800H
Öncelikle durum şu arkadaşlar çok tutucu bir Windows 10 kullanıcısıyım 8 desteği bitene kadar 8 kullandım geçmeye korkuyorum performans ve genel nasıl durumda 11 önerir misiniz? Ayrıca makine mühendisiyim programlarım falan hassas sıkıntı yaşar mıyım aynı durumda olan arkadaşlar var mıdır?

O bataklığa düşmeyin indirilenler bile 5 dakika sürüyor açılması Explorer çöküp çöküp duruyor Windows 10 da kalın.

HDD kullanıyor iseniz bu normal kendim Windows 11 kullanıyorum ve hiçbir takılma donma gibi bir sorun yok.

O bataklığa düşmeyin indirilenler bile 5 dakika sürüyor açılması Explorer çöküp çöküp duruyor Windows 10 da kalın.
1 yıldır kullanıyorum ve söylediklerini bir kez bile yaşamadım.

Öncelikle durum şu arkadaşlar çok tutucu bir Windows 10 kullanıcısıyım 8 desteği bitene kadar 8 kullandım geçmeye korkuyorum performans ve genel nasıl durumda 11 önerir misiniz? Ayrıca makine mühendisiyim programlarım falan hassas sıkıntı yaşar mıyım aynı durumda olan arkadaşlar var mıdır?
Artık endişelenecek bir şey yok. Gayet kullanılabilir durumda Windows 11. 1 Yıldır bütün sistemlerimde kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. DDR2 laptop'ta bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı