Windows 11 oyunlarda FPS arttırıyor mu?

emiirhans

Hectopat
Makaleler
2
Kanki bana Valorant'ta en az 50 FPS arttığını söyledi biri. Biraz abartı buldum ve şok oldum. O yüzden bu konuyu açma gereği duydum
İmkanı yok, resmi sürüm çıkmadan da oyunlarda belirgin bir fark beklemeyin. Hatta resmi ilk sürüm bile oyunlar için sağlıklı olmayabilir, bekleyip testleri inceledikten sonra karar vermek daha mantıklı geliyor bana.

pMackoz

Femtopat
şahsen ben 11 de daha az fps alıyorum ara sırada drop giriyor sızanı indirmedim insiderla yaptım umarım güncellemelerle düzeltirler

Can1975

Decapat
Bir forumda okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum lakin Windows 11'in Windows10'dan daha az işlemci ve RAM kullandığını okumuştum.
CPU konusunda evet biraz düşüş var ama RAM konusunda pek bişey söyleyemem. (Bloatware'ların hepsini silemedim o yüzden karşılaştıramadım)

KS
Uranos

Uranos

Hectopat
Cezalı
Makaleler
3
CPU konusunda evet biraz düşüş var ama RAM konusunda pek bişey söyleyemem. (Bloatware'ların hepsini silemedim o yüzden karşılaştıramadım)
Ben de bir kaç önceden Windows 10'da sildiğim bazı hizmetleri, Windows 11 betada sileyim dedim. Lakin başlat menüsü çalışmadı.

Yukarı