Windows 11 Sorunları Düzeltildi mi?

Yeni notebooklar Windows 11 için tasarımlanmış sanırım. Windows 11'e geçince bilgisayarım rahatladı bayağı film izlerken işlemci sıcaklığım 60-70 arasıydı artık 50'yi bile görmüyorum. İyki geçmişim Windows 11'e.

@Jinxcy şuana kadar bir hata aldınız mı deneyiminizi abartılı etkileyen?

@Jinxcy bir çok marka sistemlerde Windows 11 kullanmaya başladı, sorun çıkması zor.

Merhaba, Windows 10 Pro'dan sıkıldığım için uzun zamandır Windows 11'e geçmeyi planlıyordum. Ancak duyduğum kadarıyla Windows 11 kullanıcıları bazı hatalarla karşılaşılaştığını söylüyorlar. Sizce geçmeli miyim?

İlk çıktığı günden beridir kullanıyorum. Gram sıkıntısız bir işletim sistemi. Kafasına göre sallıyor millet tmp2.0 olmadığı için.

@Ahmsef hocam Windows 11'de TPM 2.0 var.

Ben hala tam olarak iyi çalıştığını düşünmüyorum. Bilgisayarda ses sorunları, Wi-Fi sorunları ve genel olarak optimizasyon sıkıntıları var gibi. Ben Windows 11'e ilk çıktığında geçmiştim ardından çok fazla sorunu olduğu için Windows 10'a geçtim ve şu zamanlarda Windows 11'in düzeldiğini düşünerek tekrar Windows 11'e geçtim fakat şu bir aylık deneyimimde Windows 11'in hâlâ başarılı bir işletim sistemi olduğunu düşünmüyorum.

Bilgisayarımla alakalı bir sorun olmadığını da eklemek isterim. Bilgisayarımın teknik özellikleri günümüz standartında.

Ben hala tam olarak iyi çalıştığını düşünmüyorum. Bilgisayarda ses sorunları, Wi-Fi sorunları ve genel olarak optimizasyon sıkıntıları var gibi. Ben Windows 11'e ilk çıktığında geçmiştim ardından çok fazla sorunu olduğu için Windows 10'a geçtim ve şu zamanlarda Windows 11'in düzeldiğini düşünerek tekrar Windows 11'e geçtim fakat şu bir aylık deneyimimde Windows 11'in hâlâ başarılı bir işletim sistemi olduğunu düşünmüyorum.

Bilgisayarımla alakalı bir sorun olmadığını da eklemek isterim. Bilgisayarımın teknik özellikleri günümüz standartında.

Arkadaşa katılıyorum,
Geçen üç ayda bir iyileştirme oldu mu bilemedim ama bende Windows 10'dan 11'e geçtim 2022 Ekim'de. İl değiştirdim o yüzden tarihi net hatırlıyorum, bilgisayarı kurdum, format attım ve Windows 11 yükledim. Ne sorunları mı yaşadım,
-Ekran sürekli dondu
-Kendi kendine durup dururken yeniden başlattı
-Oyunlardan atıyordu.

Donanımsal bir hata mı var acaba teknik servise götürdüm, hiçbir sorun yok dediler. Windows 11'de sorunlar yaşanıyormuş, Windows 10 yüklememi tavsiye ettiler. Windows 10 yükleyince ilgili sorunlarda yok oldu.

Bir klasör içeriğini çok büyük simgeler olarak ayarlayıp daha sonra o klasör içinde birden fazla seçim yaptığınız zaman (psd dosyalarında) bu pikselleşme sorunu ortaya çıkıyor. Copilot güncellemesi yapmadan önce böyle bir sorun yoktu.

15.png

Tekrar kontrol ettiğim zaman sadece psd dosyalarını kapsamıyormuş bu sorun. Bazı farklı uygulamaların küçük resimlerinde gene aynı pikselleşme meydana geliyor. Copilot öncesine döneceğiz anlaşılan. Çokta ciddi bir problem olmasa bile rahatsız edici bir durum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı