Windows 11 Sorunları Düzeltildi mi?

Sistemimi yazdım ve sistemimin yeterli olduğunu düşünüyorum.
Gayet yeterli, benzer parçalarda bir çok oyunda FPS artışı oldu, hatta bir tanesinde +100 FPS aldım.

Windows 11'i PC destekleseydi bile şu an geçmezdim. Windows 10 gibi stabil işletim sistemi dururken.
Hocam birazdan "PUHAHAHAHHAHHA" diye güleceğim bir mesaj dolusu, iyi misiniz? Üstte video attım zaten, bir tanesinde FPS'ler tıpatıp aynı, diğerinde ise parça testleri var, daha yüksek FPS alıyor testlerde Windows 11. Üstelik stabilite ne demek biliyorsunuz değil mi? Çünkü Windows 11'i düzgün parçalarda kullanırsanız stabilitesini görürsünüz, ikisinin de aynı olur veya Windows 11 daha yüksek bir performans gösterir, üstteki videolarda da aynı şekilde.

Ne derseniz deyin hala Windows 11 geçilecek halde değil.
Bir senedir W10 ve W11 kullanan iki sistem kullanıyorum. İkisi de mis gibi çalışıyor. Neymiş W11'de tam olarak sorun olan? W10'da ve W11'de ara ara random crashlar yiyorum ama o da Windows'un genel sorunu. 1 senede total 3 mavi ekran W11'de, 4 mavi ekran W10'da. W10'daki de kullandığın bi appden kaynaklanıyor. Yani bazen sırf sallamak için sallıyormuşsunuz gibi geliyor. Bir senedir ne bir takılma yaşadım, ne bir kasma, ne de başka bir stabilite sorunu.

Bir senedir W10 ve W11 kullanan iki sistem kullanıyorum. İkisi de mis gibi çalışıyor. Neymiş W11'de tam olarak sorun olan? W10'da ve W11'de ara ara random crashlar yiyorum ama o da Windows'un genel sorunu. 1 senede total 3 mavi ekran W11'de, 4 mavi ekran W10'da. W10'daki de kullandığın bi appden kaynaklanıyor. Yani bazen sırf sallamak için sallıyormuşsunuz gibi geliyor. Bir senedir ne bir takılma yaşadım, ne bir kasma, ne de başka bir stabilite sorunu.

Komik bir mesaj. Anlatmak zor sizin gibi "üstün zeka" olanlara.

Mesela bende tarayıcıdan bir uygulama vs. indirdiğimde '' klasörde göster '' dediğimde ve klasöre gittiğinde sağ üstte bulunan aşağı indirme, büyütme/küçültme ve kapatma ikonları görünmüyor Windows 11'de. Ama 10'da böyle bir sorun yaşamıyorum. Şuan Windows 10 kullanıyorum ama açıklayıcı olması açısından göstereyim.
InkedAdsız.jpg
InkedAdsız1.jpg

Hocam iyi misiniz? 🤔 Windows 10'da hâlâ güncelleme alıyor ve destekleniyor. 🙂

TPM 2.0, Secure Boot, Windows Defender'a yeni eklenen ozellikler falan daha iyi guvenlik sagliyor. Kabul ediyorum, Windows 10 daha stabil ama sistemi destekleyen Windows 11'e gecebilir en dogal hakki, bir problem yasamazsa benim gibi kullanmaya devam eder.

Herkesin kendi düşünceleri ve tercihleri vardır. Windows 11 hakkında görüşler kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Sizin attığım videoları izledim ve izlediğiniz kadarıyla Windows 11'i beğendim.

Komik bir mesaj. Anlatmak zor sizin gibi "üstün zeka" olanlara.
Sen mi üstün zekasın? Komik olan neymiş, anlatsana biraz. Gerçekçi ve net kanıtlara dayanan bir yanıtın yok, gelmiş bana aktif kullandığım şeyi kötülüyorsun. Gördüğüme mi sana mı? :D Şu şöyledir, bu böyledir deyip, İS'ye sallayayım ama kötü dediğim şeylerin hiç birini spesifik olarak belirtmeyeyim. Güzelmiş. Beğendim.

Geri
Yukarı