Çözüldü Windows 11 sürekli çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

etNemo

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Yaklaşık 6 aydır İtopya üzerinden satın aldığım linkteki bilgisayarı kullanmaktayım. Yanında da bu linkteki AOC 27" Q27G2E/BK isimli monitörü bir de Philips'in 23"'lik bir ekranını kullanıyorum ikinci ekran olarak. Her zaman yaptığım bir aktivite olan "WoW oynarken yan ekranda dizi izleme" sırasında çöktü. Sonrasında Windows'un kendi kurtarma ekranı vasıtası ile 0'ladım. Ancak güncelleme için restart attığımda tekrar gitti aynı şekilde, bu sefer kurtarma noktası ile kurtardım. Aşağıdaki linklerde glow ile aldığım sistem bilgisi ve DMP dosyası bulunmakta. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

DMP Dosyası
Sistem Özellikleri

Memtest86 ile bellek testi yap. Temiz çıkarsa BIOS'a gir ve TMP açık ise kapat.
Sorun devam ederse ki muhtmel devam edecek anakarttı yolla değişsinler.

PC'nin herhangi bir USB portuna herhangi bir flash bellek taktığımda windows takılıyor, sonra kitleniyor ancak çıkarınca düzeliyor. Bu soruna aşinalığınız var mı yoksa direkt servise mi götüreyim?

Tamamdır, yarın ararım direkt kasayı götürürüm. Bulunduğum şehirde itopya mağazası var.
Tamamdır net belirtin değişsinler, bazen üstün körü test yapıp bir şey yok diye geri yolluyorlar. İtopya için demiyorum bu arada genel olarak.

Tamamdır net belirtin değişsinler, bazen üstün körü test yapıp bir şey yok diye geri yolluyorlar. İtopya için demiyorum bu arada genel olarak.

Tamamdır hocam. Elimde destek, kanıt olması için yapabileceğim bir şey var mı test v.s? Ya da özellikle söylemem gereken bir durum?

Tamamdır hocam. Elimde destek, kanıt olması için yapabileceğim bir şey var mı test v.s? Ya da özellikle söylemem gereken bir durum?
Tüm denediklerini ve sorunları tek tek detaylıca belirt. Bilenler vardır zaten gereğini yaparlar.

Tamamdır hocam. Yardımlarınız için, sorularımı cevaplarkenki sabrınız için çok teşekkür ederim.
Ne demek, herkese yardım ve çözüm için buradayım. Sorun olursa etiketleyebilirsin. Mavi ekranda benden daha iyisi yok ;)

Geri
Yukarı