Çözüldü Windows 11 sürekli çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

etNemo

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Yaklaşık 6 aydır İtopya üzerinden satın aldığım linkteki bilgisayarı kullanmaktayım. Yanında da bu linkteki AOC 27" Q27G2E/BK isimli monitörü bir de Philips'in 23"'lik bir ekranını kullanıyorum ikinci ekran olarak. Her zaman yaptığım bir aktivite olan "WoW oynarken yan ekranda dizi izleme" sırasında çöktü. Sonrasında Windows'un kendi kurtarma ekranı vasıtası ile 0'ladım. Ancak güncelleme için restart attığımda tekrar gitti aynı şekilde, bu sefer kurtarma noktası ile kurtardım. Aşağıdaki linklerde glow ile aldığım sistem bilgisi ve DMP dosyası bulunmakta. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

DMP Dosyası
Sistem Özellikleri

Ne demek, herkese yardım ve çözüm için buradayım. Sorun olursa etiketleyebilirsin. Mavi ekranda benden daha iyisi yok ;)

Umarım yaşamam da hocam diğer insanların konularından takip ederim sizi :) Tekrar tekrar teşekkür ederim.

@claus hocam bugün götürdüm, flash diskler windowsu dondurduğu için ram testi yapamamıştım. Sorunun ramde olduğunu söylediler. Ben de zaten 32gb'a yükseltmeyi planladığım için direkt ram satın aldım. Birazdan deneyeceğim bakalım sıkıntı var mı, tekrar olursa itopyanın belası olacağım :)

Son düzenleme:
Umarım yaşamam da hocam diğer insanların konularından takip ederim sizi :) Tekrar tekrar teşekkür ederim.

@claus hocam bugün götürdüm, flash diskler windowsu dondurduğu için ram testi yapamamıştım. Sorunun ramde olduğunu söylediler. Ben de zaten 32gb'a yükseltmeyi planladığım için direkt ram satın aldım. Birazdan deneyeceğim bakalım sıkıntı var mı, tekrar olursa itopyanın belası olacağım :)
Anakartı'da kontrol etsinler muhakkak.

Yeni konular

Geri
Yukarı