Windows 11 Vista'ya mı dönecek?

Ya herkesde bıkmadımı Windows 11 çamur atmaktan çıkalı bir seneye dayanıyor ilk çıktığı zaman daha fazla sorunları vardı şimdi 22H2 güncelemesiyle de azaldı 3 senesi kaldı Windows 10 3 sene sonra herkes zorunda Windows 11 geçmeye.
Ben W7 dönmek için saatlerce driverla uğraşıyorum sen mecburen W11 geççen diyon nası iş bu :)

Ya herkesde bıkmadımı Windows 11 çamur atmaktan çıkalı bir seneye dayanıyor ilk çıktığı zaman daha fazla sorunları vardı şimdi 22H2 güncelemesiyle de azaldı 3 senesi kaldı Windows 10 3 sene sonra herkes zorunda Windows 11 geçmeye.
Bunun çamur atmakla alakası yok Windows10 ve Windows7 kadar stabil bir işletim sistemi değil. Bazı sistemlerde stabil çalışması bunu değiştirmez. Windows8/8.1/Vista bunlarda microsoftun işletim sistemleri ama kimse bunlara geçmek zorunda kalmadı. Windows 11'e de geçmek zorunda kalmayız. Niye mecbur kalalım?

Bunun çamur atmakla alakası yok Windows10 ve Windows7 kadar stabil bir işletim sistemi değil. Bazı sistemlerde stabil çalışması bunu değiştirmez. Windows8/8.1/Vista bunlarda microsoftun işletim sistemleri ama kimse bunlara geçmek zorunda kalmadı. Windows 11'e de geçmek zorunda kalmayız. Niye mecbur kalalım?
Bu insanlar için projem var işte saatlerdir driverları, updateleri araştırıyor bulur bulmaz indiriyorum, W7 remakeliycem böyle kendisi kurulur kurulmaz donanım kimliğine göre drvierleri kurcak.

Bu insanlar için projem var işte saatlerdir driverları, updateleri araştırıyor bulur bulmaz indiriyorum, W7 remakeliycem böyle kendisi kurulur kurulmaz donanım kimliğine göre drvierleri kurcak.
Yapabildiğim tüm sistem patch bilgisini kullanıyorum.

Yazılım vb.

Vista kullanım oranı %25 olmuş sanırım en fazla. W11 daha buraya da çıkamadı, seneye de çıkamazsa fiyasko denebilir belki.

Bence kötü değil. Hatta iyi. Fakat işletim sisteminin çekirdeği yeni değil. Zaten bu yüzden cihazlar ya da programların bazıları işletim sistemini hâlâ Windows 10 olarak tanıyor. Sosyal de buna dahil.

3 senesi kaldı Windows 10'un. 3 sene sonra herkes zorunda Windows 11 geçmeye.

"3 senesi kaldı Windows 10'un. 3 sene sonra herkes zorunda Windows 11 geçmeye" demişsiniz ama kesinlikle bu cümlenizi mantıklı bulmuyorum. Ya PC'si desteklemiyorsa o kişi ne yapacak? Lütfen genel konuşmayın. Bu yüzden de Windows 11 tutmayacak. Bu kısmi kesim 2 parçadan oluşuyor. 1) Windows 10'da kalmak zorunda olanlar olacak 2) Windows 11'e PC'si destekleyenler geçecek. Başka açıklaması olamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı