Windows 11 vs Windows 10 vs Windows 8.1

Bu Windows 11'e geçebilmeniz için bir şey hıza hiçbir faydası olmaz.

Tamam yani üzdüysem özür dilerim yine de. Arada boş yaptığım oluyor hocam da.

Sorun yok. Hocam galiba 10 kuracağım hangi sürüm kurayim? 21H2 veya yeni çıkmış 22H2 iyi midir stabil mi?

Hocam win 11 kurduğunuzda silinmiş olmasının sebebi doğru bir yöntemle kurmadığınızdan dolayı olabilir eğer bypass veya rufus ile iso dosyasını düzenlemediyseniz bu yüzden silinmiş olablilr

2 GB RAM HD 3450 ekran kartı ile 2 yıl önce CS:GO oynuyordum hocam ne anlatıyon sen. :D 35-40 FPS alıyordum. Sistemde 8 GB RAM olan adam ile 2 GB RAM olan adamın bilgisayarı aynı oranda mı RAM kullanıyor sanıyorsun. :D

Hocam 2 yıl önce ama. Şu an oynayın.

Sistemim kötü kabul demenize gerek yok bu sisteme 10 bile kurulur da 11 kurulmaz biliyorum. Sizce ben LGS öğrencisiyim slayt ödevim çok oluyor tabii oyun oynarım ama klasik ETS 2, Minecraft, so, cr, LoL Roblox oynasam yeterli. Ayar çeksem hangisi en iyisi 8.1 kullanıyorum sıkıldım. 2. sistem olarak kuracağım sizce 10 mu 11 mi 8.1 mi 8.1 deyim ama ama sıkıldım bir de performans verir mi 11?

Windows 10 en iyi tercih olacaktır. Windows 11 kaldırsa bile RAM az olduğu için sıkıntı yaşayacaksınız. Windows 10 bile yarı RAM tüketiyor. Oyunlarda sorun yaşamanız mümkün.

Windows 10 en iyi tercih olacaktır. Windows 11 kaldırsa bile RAM az olduğu için sıkıntı yaşayacaksınız. Windows 10 bile yarı RAM tüketiyor. Oyunlarda sorun yaşamanız mümkün.

Yani işte hangi sürüm?

Geri
Yukarı