Windows 11 yüklemek

Ksotar

Hectopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
ADATA SU630 480GB
Ekran kartı
Rx 570 4GB OC
Anakart
B450M S2H
İşlemci
AMD Ryzen 5 1600 Six-Core Processor
Windows 11'e geçmek istiyorum fakat işlemcimin desteklenen işlemciler arasında olmadığını söylüyor. Bir de TPM 2.0 bu bilgisayarda desteklenmeli veya etkinleştirilmelidir diyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

1642453830048.png

TPM 2.0 BIOS Ayarlarından aktifleştiriliyor. İşlemci olayını bilmiyorum fakat Bypass edip yükleyebiliyorsunuz , sıkıntı çıkmıyor. Rufus kullanarak kurmanızı tavsiye ederim.

Windows 11 ISO'yu indirip WinRAR ile cıkartman gerekiyor sources dosyanın icinde appraisers.dll var silince oluyor ama gecmeyin bence ben pek sevmedim.

Windows 11 ISO'yu indirip WinRAR ile cıkartman gerekiyor sources dosyanın icinde appraisers.dll var silince oluyor ama gecmeyin bence ben pek sevmedim.
Konu dışı benim de işlemcim desteklemiyordu crack yapıp yükledim ama buglardan dolayı geri dönmeyi düşünüyorum.
Hocam orjinal yollardan halletmek istiyorum mümkünse. Bir sıkıntı çıkar mı ?

Bu desteklememe olayı şimdilik mi yoksa tamamen mi ? İlerde destek gelir mi işlemciye ona göre şimdi veya sonra yükleyeceğim.

Son düzenleme:
Abuk subuk sistem kullanmayın bence. O işlemciye bile desteklemiyor diyorsa ne gerek var kullanmaya. Amaçları donanım aldırmak millete. TPM atlatılmış ISO'lar var onlardan indirip kurabilirsiniz sorun olmaz ama bence gerek yok.

Geri
Yukarı