Çözüldü Windows 11'de Microsoft Store yüklü değil

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Windows 11'i az önce yükledim Microsoft Store yüklü değil. Nereden yükleyebilirim? Sıfır kurulum yaptım. Ayrıca ekran kartı kurulumu için NVIDIA Experience'nin Windows 11 için uyumlu uygulama linkini atabilir misiniz? Teşekkürler.

Çözüm

Bu makaleyi inceleyebilirsiniz.

Çözüm
Windows 11'i az önce yükledim Microsoft Store yüklü değil. Nereden yükleyebilirim? Sıfır kurulum yaptım. Ayrıca ekran kartı kurulumu için NVIDIA Experience'nin Windows 11 için uyumlu uygulama linkini atabilir misiniz? Teşekkürler.
Windows 11 için gelmiş en son güncellemeleri Windows Update kullanarak yükleyin. Microsoft Store gelecektir.

Hocam teşekkürler sorunum düzeldi. Ekran kartı kurulumu için NVIDIA Experience'nin Windows 11 için uyumlu uygulama linkini atabilir misiniz?

Son düzenleme:
Uygulama üzerine Microsoft Hesabınızı ekledikten sonra tekrar dener misiniz?

Hesap eklenmiyor. Bu konuda bulunan resmin aynısı mevcut. Uygulamanın ikonu siyah eski logo galiba. Ekran alıntısı açılmadı resim atamadım.

Hesap eklenmiyor. Bu konuda bulunan resmin aynısı mevcut. Uygulamanın ikonu siyah eski logo galiba. Ekran alıntısı açılmadı resim atamadım.
Windows + R tuş kombinasyonunu yaptıktan sonra WSReset.exe yazıp tekrar dener misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı