Windows 11'de videolarda renk kayması gibi sorunlar

ShenkaMan

Centipat
Bilgisayarımı güncellememe rağmen bazı hataları yaşamaya devam ettim. Örneğin, bazen bir video açtığımda videoların renklerinde kayma oluyor ve bu durum bilgisayarı kapatıp açtığımda düzeliyor. Sık sık yaşadığım durumlardan bir tanesi ise ekran kendiliğini yukarıya doğru kopyalayıp ekranın tamamı görev çubuğuyla kaplıyor ve bu geçici bir problem. Sadece bir kere yaşadığım bir hata ise, görev çubuğunun tamamen kaybolması ve sanırsam oturumu kapatıp açarak düzeltebildim. Hataları gideren bildiğiniz bir Windows güncellemesi var ise güncelleyebilirim. Windows 11'den kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

bilgisayarımı güncellememe rağmen bazı hataları yaşamaya devam ettim. Örneğin, bazen bir video açtığımda videoların renklerinde kayma oluyor ve bu durum bilgisayarı kapatıp açtığımda düzeliyor. Sık sık yaşadığım durumlardan bir tanesi ise ekran kendiliğini yukarıya doğru kopyalayıp ekranın tamamı görev çubuğuyla kaplıyor ve bu geçici bir problem. Sadece bir kere yaşadığım bir hata ise, görev çubuğunun tamamen kaybolması ve sanırsam oturumu kapatıp açarak düzeltebildim. Hataları gideren bildiğiniz bir Windows güncellemesi var ise güncelleyebilirim. Windows 11'den kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Windows 11 kullanıyorum ve assiri memnunum. Görev çubuğunu görev çubuğu ayarlarından yapabilirsin. Video ise kayıt programı ile ilgili olabilir.

Geri
Yukarı