Windows 11'de Wi-Fi gözükmüyor

Zevro

Femtopat
Daha fazla  
Yeni bir masaüstü bilgisayar aldım ve Wi-Fi yeri yok onun yerine Ethernet var sadece. Ethernet zorunlu mu, Wi-Fi'yi görmesinin bir yolu yok mu? Aslında aldığım anakartın sonunda Wi-Fi olduğu için bağlanır sanmaştım fakat bağlanmadı. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir masaüstü bilgisayar aldım ve Wi-Fi yeri yok onun yerine Ethernet var sadece. Ethernet zorunlu mu, Wi-Fi'yi görmesinin bir yolu yok mu? Aslında aldığım anakartın sonunda Wi-Fi olduğu için bağlanır sanmaştım fakat bağlanmadı. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Anakartın sitesinden sürücüsünü indirmeniz lazım.
Ya da güncellemeler altındada sürücü isteğe bağlı olarak gözükebilir.
Anakartta Wi-Fi özelliği var ise çalışır.

Anakartın sitesinden sürücüsünü indirmeniz lazım.
Ya da güncellemeler altındada sürücü isteğe bağlı olarak gözükebilir.
Anakartta Wi-Fi özelliği var ise çalışır.
İlk kez kasa topladığım için çoğu şeyi bilmiyorum. Anakart Z690 WIFI, sürücüsünü indirmek için ethernet mi lazım internete girebilmek için ?

İlk kez kasa topladığım için çoğu şeyi bilmiyorum. Anakart Z690 Wi-Fi, sürücüsünü indirmek için Ethernet mi lazım internete girebilmek için?

Ethernet'te olur eğer Windows 11 sürücüsünü görmüşse ve bilgisayara gelen bir Ethernet kblon var ise.
Eğer o olmazsa bilgisayara cep telefonunu bağlayıp sücüyü telefondaki internettende indirebilirsin.

Ethernet'te olur eğer Windows 11 sürücüsünü görmüşse ve bilgisayara gelen bir Ethernet kblon var ise.
Eğer o olmazsa bilgisayara cep telefonunu bağlayıp sücüyü telefondaki internettende indirebilirsin.
Bende direkt wifi yeri yok telefonu da bağlayamıyorum. Bağlamanın başka yöntemi varsa da bilmiyorum.

Hocam anakartın arka tarafının ve Aygıt Yöneticisi'nin ağ badaştırıcıları altının görselini ekleyin.
Anakartın arkasında antenler var.

Hocam anakartın arka tarafının ve Aygıt Yöneticisi'nin ağ badaştırıcıları altının görselini ekleyin.
Hocam, biraz araştırdım içinden çıkan dvd takmamız lazımmış fakat kasada takacak yer yok onu nasıl yaparız. (Driverler için)

Dosya Ekleri

• 7CFBDBE1-BAA5-4EC2-92B4-E04F60EB5291.jpeg
    7CFBDBE1-BAA5-4EC2-92B4-E04F60EB5291.jpeg
    248,5 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Anakartın arkasında antenler var.

Hocam, biraz araştırdım içinden çıkan DVD takmamız lazımmış fakat kasada takacak yer yok onu nasıl yaparız. (sürücüler için)

Hocam Ethernet kartın çalışıyor modemden bilgisayara kablo çekmen lazım.
Çekemiyor ise cep telefonunu bilgisayara USB kablosu ile bağla.
Sonra internet paylaşımı ayarlarından USB paylaşımını aktif et.
Bilgisayar bu ayarı yapınca telefondaki internet üzerinden bağlanacak ve sürücüleri yükleyebilmen için sana fırsat verecek.
Sende güncellemeler altında isteğe bağlı güncellemeler seçeneğinde yer alan sürücüleri yükleyebileceksin.
Görseldeki tüm ünlem işaretli cihazların sücüsü yüklenince Wi-Fi'ya bağlanabileceksin.

Hocam Ethernet kartın çalışıyor modemden bilgisayara kablo çekmen lazım.
Çekemiyor ise cep telefonunu bilgisayara USB kablosu ile bağla.
Sonra internet paylaşımı ayarlarından USB paylaşımını aktif et.
Bilgisayar bu ayarı yapınca telefondaki internet üzerinden bağlanacak ve sürücüleri yükleyebilmen için sana fırsat verecek.
Sende güncellemeler altında isteğe bağlı güncellemeler seçeneğinde yer alan sürücüleri yükleyebileceksin.
Görseldeki tüm ünlem işaretli cihazların sücüsü yüklenince Wi-Fi'ya bağlanabileceksin.
Başka bir bilgisayardan sürücüleri yükleyip usb ile bu bilgisayara atsam çözülür mü ?

Yeni konular

Geri
Yukarı