Windows 11'den 10'a kayıpsız dönüş nasıl yapılır?

Evet bu klasördekiler. Düzenle deyip AB Düzelt kısmına basın mesajınızda. Moderatör banı yemeyin ezkaza görürse. Sinir bozucu. Sormayı unuttum ama dİskinizde yeterli boş alan olduğuna emin olun. En az 50 GB Falan boş alan olsun C diskinde.
attığınız reg dosyasını indirip açmadan önce şu ekranla karşılaşıyordum
1638380532389-png.1230608

attığınız reg dosyasını açıp evet'e tıkladıktan sonra setup açarsam kişisel dosyaları koru seçeneği aktif olacak mı

Doğru hatırladıysam değerleri olması lazım.

Bir de son olarak diskimde 50 GB boş alan olması gerektiğini söylemişsiniz de diskim 500 GB ve 2 farklı bölmeye ayrılmış durumda biri C: Diğeri D: Olarak. Bu 500 GB diski ikiye bölüdğümde iki diskte de 250 GB alan oluşmuştu C: Diskimde de önemli şeylerim olduğu için pek bir boş alan açamıyorum. En azından 15 GB kadar bir boş alan olursa bir sorun çıkarır mı?

Devam etme USB ile dediğim şekilde biçimlendirmeden format at.

Bugün sabah pek müsait olamadığımdan bir şey yapamamıştım bugün artık Windows 10'a dönüşümün son günü. Dediklerinizin hepsini yaptım attığınız reg dosyasını açtım ve çıkan her şeye evet dedim. C diskimde 70 GB boş alan var ve şu an tek yapmam gereken bilgisayarı yeniden başlatıp düz bir Windows kurar gibi mi ilerlemem gerekiyor?

Dosyalarım silimeden nasıl format atabilirim?
Uyarı: Kuracağınız Sistem diskinde en az 50 GB boş alan olduğuna emin olun. Aksi halde kurulum yarıda kalabilir.
  • Format için hazırlanan USB belleği takın ve bu belleğe Boot edin.
  • Windows kurulumunu aç.
  • Disk biçimlendirme ekranına gel.
  • Hiçbir şeyi biçimlendirmeden C diskinizi seçin ve ileri deyin.
  • Normal kurulum gibi devam et.
  • Yeni Windows 10 kurulsun.
  • Açıldıktan sonra kalan doyalarınızı Windows.OLD Klasöründen alın.
  • Tüm dosyalarınızı alınca C diskine sağ tıklayın özelliklere basın. (Diski temizle >Sistem dosyalarını temizle >önceki Windows kurulumlarının tikini işaretleyin ve tamama basın.)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı