Windows 11'den Windows 10'a dosya kaybetmeden geçmek

G0KTÜRK

Centipat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşlar işletim sistemi olarak ben " Windows 11 " kullanıyorum lakin bazı oyunlarda çok fazla hata almaya başladım. Bu yüzden " Windows 10'a " geçmeyi düşünüyorum. Lakin şöyle bir sorunum var benim bilgisayarın içindeki dosyalar silinmesini istemiyorum Elimde'de " taşınabilir sabit disk yok " maalesef, flash beleğim var lakin oda 16 GB ve tüm dosyalara yetmiyor boyutu dosyalarım silinmeden format atma gibi bir şansım var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, arkadaşlar işletim sistemi olarak ben " Windows 11 " kullanıyorum lakin bazı oyunlarda çok fazla hata almaya başladım. Bu yüzden " Windows 10'a " geçmeyi düşünüyorum. Lakin şöyle bir sorunum var benim bilgisayarın içindeki dosyalar silinmesini istemiyorum Elimde'de " taşınabilir sabit disk yok " maalesef, flash beleğim var lakin oda 16 GB ve tüm dosyalara yetmiyor boyutu dosyalarım silinmeden format atma gibi bir şansım var mi?

Yükseltme yapmadan temiz kurulum ile Windows 11 kurduysan mecbur temiz kurulum ile windows 10'na geçmen gerekiyor. Yedeklerini alman lazım disk bulup.

Merhaba,

Diskinizi bölün ve oluşturduğunuz yeni birime yedeklemek istediğiniz dosyaları atınız.
Yedekleme işleminiz bittikten sonra format atabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta işletim sisteminizi hangi birime kuracağınız ve dosyalarınızı yedeklediğiniz birimi sıfırlamayınız. İyi forumlar.

Geri
Yukarı