Windows 11'e geçilir mi?

Berkayys

Centipat
Daha fazla  
2023 de Windows 11'e geçilir mi? Uygulama çalışmama sorunları var mı? Benim aklıma taktığım yayıncılar neden Windows 10 kullanıyor?

2023 de Windows 11'e geçilir mi? Uygulama çalışmama sorunları var mı? Benim aklıma taktığım yayıncılar neden Windows 10 kullanıyor?
Bu nasıl mantık ya? İnsanlar 2023 yılında Windows 7 geçilir mi yazar adam Windows 11 geçilir mi yazmış. Bence geçilmez çok eskidi(!).
Neden geçilmesin. Sistemin yeterse geç.

Çünkü W10>W11 ve W11 sıkıntılı.
Güncellemelerle düzeltildi çoğu. Şuan gayet iyi.

Benim aklıma taktığım yayıncılar neden Windows 10 kullanıyor?
Onu neden yayıncılara sormuyorsun? Canları istiyordur. Sistemi yetmiyordur vs. bir sürü neden var.

Windows 11'i ilk çıktığından beri kullanıyordum. Windows 11'de sürekli sorun yaşadım çok sıkıntı çektim görmezden geldim geldim en son yaklaşık 1 2 ay önce Windows 10'a geri döndüm. Windows 11'e geçilmez. Eskiden geçilir diyordum kararım değişti.

Windows 11'i ilk çıktığından beri kullanıyordum. Windows 11'de sürekli sorun yaşadım çok sıkıntı çektim görmezden geldim geldim en son yaklaşık 1 2 ay önce Windows 10'a geri döndüm. Windows 11'e geçilmez. Eskiden geçilir diyordum kararım değişti.
Hocam şuan W11 W10'dan daha iyi. Başlarda elbette kötüydü ama güncellemelerle harika oldu.

Ne gibi sıkıntılarını gördünüz örneklendirebilir misiniz? Merakımdan soruyorum.

Hocam şuan W11 W10'dan daha iyi. Başlarda elbette kötüydü ama güncellemelerle harika oldu.
Hocam bildiğim kadarıyla hala sıkıntılı. Yakınlarda bir tanıdığım geçti ve R6 da sıkıntı yaşamaya başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı