Windows 11'e geçilir mi?

Hocam şuan W11 W10'dan daha iyi. Başlarda elbette kötüydü ama güncellemelerle harika oldu.
Hayır. Windows 11'i ilk çıktığından beri kullanmaktaydım 1 ay önce Windows 10 kurdum tamamen format atıp. Gelen güncellemeler bahane öyle çok fazla gelişen bir şey olmadı. Çoğu oyunların hala Windows 11'de optimizasyon sıkıntısı var ayrıca ASUS B450 anakartlarında TPM 2.0'ı açabilmek için bir seçenek olmadığı için valoranta ilk Windows 11 çıktığından beri giremiyordum 10'a uzun bir aradan sonra geri göndüğüm için sonunda girebiliyorum.

@Ali Burak

Ayrıca ben bir şey farkettim. Windows 11 Windows 10'a göre çok daha yavaş açılıyor. Windows 10'un açılış hızı çok daha hızlı. Geçilmez.

Kendi fikrim W10 gittiği yere kadar devam W11 tasarımını hem MacOS a benzemeye çalıştığı için sevmiyorum hem de geçen arkadaşım var zırt pırt bir sorun çıkartıyor.
Katılıyorum. Yılların Windows'susun. Çoğu Linux dağıtımı sana benzemeye çalışıyor sen gidip Mac'e yanaşıyorsun. Çizginde ilerlesene adam gibi...

Katılıyorum. Yılların Windows'susun. Çoğu Linux dağıtımı sana benzemeye çalışıyor sen gidip Mac'e yanaşıyorsun. Çizginde ilerlesene adam gibi...

Bahadır abim Microsoft da azıcık değişiklik yapmak istemiş. Bence soldan sağa görev çubuğu çok klasikleşti. Ortada olması çok iyi. Mac ile alakası yok diye düşünüyorum.

Bahadır abim Microsoft da azıcık değişiklik yapmak istemiş. Bence soldan sağa görev çubuğu çok klasikleşti. Ortada olması çok iyi. Mac ile alakası yok diye düşünüyorum.
@GTX 1080 herkesin kendi görüşü. Ben böyle buluyorum.

Sırf bunun için geçip pc yormaya gerek yok. Windows 11'den sonra 10'a geri döndüğümde Windows 10'un çok daha hızlı açıldığını farkettim.

Geri
Yukarı