Windows 11'e geçilir mi?

Bende hiçbir hata veya bug olmadı. Hatta Windows 11'e geçince. Bağımlılık yaptı. Tasarımı falan Windows 10'a göre çok daha iyi. Bir ara Windows 10'a tekrar bir geçeyim dedim. 4 gün kullandım en fazla tekrar Windows 11'e geri döndüm.

Arkadaşınız korsan indirmiş olmalı Windows Steam'deki herhangi bir dosyaya müdahale etmez.
Ha yeterli gelmezse Steam save dosyaları için bulut eşitleme sunuyor biraz sallamışsınız sanırım gömmek için veya arkadaşınız sizinle güzel eğlenmiş olsa gerek.
Steamden girdi güzel kardeşim ben steamden oynuyorum oyunu zaten beraber oynayabilmen için orijinal olması lazım. Zaten 18 lira oyunu niye korsan oynayalım bide nasıl çözecez diye uğraşırken ekran açtı hani bide steam kütüphanesinde de var. Ben salak mıyım korsan olsa anlamayacak mıyım. Bilip bilmeden konuşmayın yaşadığım olayı anlatıyorum işte kimseye yalan söylemeye ihtiyacım yok zaten W11 in sıkıntıları olduğunu herkes biliyor.

Steam'den girdi güzel kardeşim ben Steam'den oynuyorum oyunu zaten beraber oynayabilmen için orijinal olması lazım. Zaten 18 lira oyunu niye korsan oynayalım bir de nasıl çözeceğiz diye uğraşırken ekran açtı hani bir de Steam kütüphanesinde de var. Ben salak mıyım korsan olsa anlamayacak mıyım? Bilip bilmeden konuşmayın yaşadığım olayı anlatıyorum işte kimseye yalan söylemeye ihtiyacım yok zaten W11'in sıkıntıları olduğunu herkes biliyor.

Öncelikle tanımadığın insanlarla konuşurken nasıl hitap edeceğini öğren sonra da git Steam ve Defender çalışma prensiplerini öğren kendine ben salak mıyım diyerek haklı duruma çıkamazsın maalesef.
Ha milyonda 1 ihtimaller silsiesi gerçekleşti ve bunlar oldu diyelim o zaman cevap verme nasıl olsa haklı olduğunu sen biliyorsun değil mi kanıtlaman gerekmez eğer vereceksen de gereksiz agresiflik yapma yaşananları arkadaşının sana ekran açtığını vs artık biz bilemeyiz önceden belirtmediysen.
Forumda yaşamadığı şeyleri yaşamış gibi anlatan çok fazla insan var haliyle yanlış bilgilendirmeyi önlemeye çalışıyoruz.

Öncelikle tanımadığın insanlarla konuşurken nasıl hitap edeceğini öğren sonra da git Steam ve Defender çalışma prensiplerini öğren kendine ben salak mıyım diyerek haklı duruma çıkamazsın maalesef.
Ha milyonda 1 ihtimaller silsiesi gerçekleşti ve bunlar oldu diyelim o zaman cevap verme nasıl olsa haklı olduğunu sen biliyorsun değil mi kanıtlaman gerekmez eğer vereceksen de gereksiz agresiflik yapma yaşananları arkadaşının sana ekran açtığını vs artık biz bilemeyiz önceden belirtmediysen.
Forumda yaşamadığı şeyleri yaşamış gibi anlatan çok fazla insan var haliyle yanlış bilgilendirmeyi önlemeye çalışıyoruz.
Çok haklı bir yorum bu arada. Gereksiz yere agresifliğe gerek yok çünkü biz konu sahibine yardım etmeye çalışıyoruz. Karşı tarafın kanıtına veya güvenine de ihtiyacımız yok.

Şuan genel durumunun iyi olduğunu söyleyebilirim. Performans eksikliği, bug vs. yaşamadım hiç. Şuan ki görselliği çok hoşuma gidiyor nedense. Görsellik olarak seviyorsan ve uygulamaların modern görünmesi hoşuna gidiyorsa -kişiden kişiye değişir tabi- gönül rahatlığıyla geçebilirsin. Son olarak ekleyeyim ben oyun vs. oynamıyorum. Gündelik programlar, eğlence, ofis ve araştırma için kullanıyorum.

Hocam geçmek istiyorsanız geçebilirsiniz. Ama "hala daha yeni" bir işletim sistemi arada sorun çıkartıyor. w10 da sorunsuz devam edin birkaö yıla geçersiniz bence.

Sisteminiz yeniyse geçilebilir. Windows 10’un temasından sıkılmıştım farklılık olması adına yükseltme yoluyla geçtim. Performans açısından bir fark göremedim. İlk zamanlardaki çoğu hatası da güncellemelerle düzeltilmiş. Mesela görev yöneticisini görev çubuğundan açamıyorduk, onu eklemişler. Şu anlık memnunum ve kullanılabilir olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı