Windows 11'e geçiş yapılmalı mı?

yokedicioguz

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Voleybol
Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum hazırda fakat 11'e geçme düşüncem var ama oyunların çalışmama ihtimalinden korkuyorum, geçmeli miyim?

Sistemim:
Ryzen 3 3100.
B450M S2H.
8 GB 3000MHz CL 15 RAM.
240 SSD + 1TB HDD.
500W 80+ Bronze PSU.
GTX 1650 Super.

Sisteminiz gayet iyi ancak Windows 10 bile hala tam anlamıyla tamamlanamamışken ben geçmenizi pek önermem bazı yabancı kaynaklarda Windows 11 ile oyunların uyumsuzluk problemi yarattığına dair pek çok video var.

Oyunlar çalışır, eğer sorunları ile karşılaşmak rastlamak istiyorsanız kurabilirsiniz, ben hiç bir sorunla karşılaşmadım ancak bu sistemden sisteme farklılık gösterebilir.

Windows 11 de neredeyse her Windows sürümü gibi bir önceki sürüm tabanlı yapılıyor. Yani oyunlarınız çalışır. Birkaç hata olabileceğini göze alarak geçebilirsiniz.

DLL hatası verdiği çok oluyor. Şahsen ben yaşamadım ancak yaşayanlara denk geldim. Kendim genel olarak bir sorunla karşılaşmadım ancak sizin de karşılaşmayacağınız anlamına gelmez. Bunları göz önünde bulundurarak kurulum yapabilirsiniz.

Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum hazırda fakat 11'e geçme düşüncem var ama oyunların çalışmama ihtimalinden korkuyorum, geçmeli miyim?

Sistemim:
Ryzen 3 3100.
B450M S2H.
8 GB 3000MHz CL 15 RAM.
240 SSD + 1TB HDD.
500W 80+ Bronze PSU.
GTX 1650 Super.
Sistemin büyük ihtimalle karşılıyordur zaten sorun çıkacağını sanmıyorum geçme konusunda da ben geçtim valorant vs. oynuyorum hala şu an bi sıkıntısını görmedim.

Sistemim:
Ryzen 3 3100.
B450M S2H.
8 GB 3000MHz CL 15 RAM.
240 SSD + 1TB HDD.
500W 80+ Bronze PSU.
GTX 1650 Super.

Tam sürüm çıkana kadar geçme sürücülerde Windows 11 desteği olmayabilir ve güvenlik açıklıkları olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı