Windows 11'e geri dönülür mü?

180Hz kullanıyorum ne gibi gecikmeler?

Sağ tık menüsü açılırken olan saliselik gecikmeler (animasyonları kapatsan bile düzelmiyor, Windows 10'un animasyonlu hali bile daha hızlı)

Windows + D yapınca masaüstüne dönerken olan saliselik gecikmeler.

Windows + D yapınca bazen görev çubuğunun saliselik gidip gelmesi gibi bir ton gecikmeler var. Eğer çok takılan birisi değilsen muhtemelen gözüne bile çarpmıyordur fakat daha 2 hafta önce zaten format atacaktım belki düzelmiştir diyerek Windows 11 yükseltmiştim belki gecikmeler düzeltilmiştir ve formatı Windows 11 olarak atarım diye. Kullandıktan 2 saat sonra temiz kurulum Windows 10 kurdum :D

Bence bir problem değil ama Windows 10da kullanılan ram biraz daha az sanırım. Windows 11de ben pek hataya denk gelmedim geçsen pişman olmazsın. Sistemin Windows 11 için yeter de artar zaten.
hocam öyle ağır oyun oynamıyorum zaten. optifinelı minecraft, cities skylines falan oynuyorum. Adobe programlarını kullanıyorum ve yazılım yazıyorum. 3d tasarım yapıyorum ve unreal engine kurmayı düşünüyorum. Tasarımı hoşuma gidiyor Windows 11'in. bilgisayarı öyle aman aman yoracak iş yapmıyorum.

Sağ tık menüsü açılırken olan saliselik gecikmeler (animasyonları kapatsan bile düzelmiyor, Windows 10'un animasyonlu hali bile daha hızlı)

Windows + D yapınca masaüstüne dönerken olan saliselik gecikmeler.

Windows + D yapınca bazen görev çubuğunun saliselik gidip gelmesi gibi bir ton gecikmeler var. Eğer çok takılan birisi değilsen muhtemelen gözüne bile çarpmıyordur fakat daha 2 hafta önce zaten format atacaktım belki düzelmiştir diyerek Windows 11 yükseltmiştim belki gecikmeler düzeltilmiştir ve formatı Windows 11 olarak atarım diye. Kullandıktan 2 saat sonra temiz kurulum Windows 10 kurdum :D

Sağ tık menüsünde gecikme yok sadece Widget panelinden kaynaklanan bazı durumlarda sağ tık yapmıyor sol tarafta o da nadiren oluyor ben bir gecikme yaşamadım ama yenileye tıklayınca minik bir gecikme var gibi geliyor Onun dışında Windows + D yaparkende herhangi bir sorun yaşamıyorum.

Geri
Yukarı