Windows 11'e neden bu kadar ön yargı var?

Adam_88

Hectopat
Makaleler
3
Çok ön yargı var. 10 zamanlarındada olmuştu 8.2 demişlerdi altı üstü başlat menüsünü 7 ile 8'i birleştirmişler arama kutusu koymuşlar bu kadar bitti gitti. Aynı şey her Windows için geçerli(Vista dışında) 11'e 10'un ilk zamanları kadar ön yargı yok. Bayağı bayağı 2 katında bir ön yargı var. Neden bu kadar şey oluyor? 10'u hatırlayın biraz yine bunun gibiydi sorunluydu, buglar vardı, 8.1 başlangıç ekranı yapabiliyorduk. 11'dede oluyor işte zaman zaman düzelecek 10 gibi. Sizce neden bu kadar 10'un çıkışını hatırlamıyorlar?

Ben de anlamadım neden ön yargı var uzun süredir W11 kullanıyorum hem arayüz hem performans olarak çok daha iyi buluyorum W10' dan yüksek bir sisteme de sahip değilim orta düzey bir sistemim var

Windows 10'un çıkışını hatırlıyoruz diye Windows 11'e neden tepki göstermeyelim? Bir işini de hatasız yapamayan Microsoft'un sorunu bu. Adam gibi bir çıkış yapmadı şu ana kadar. 10 yıldan uzun süredir aynı NT çekirdeğini kullanıyor uyuşuklar. Üzerinde oynama yapıyorlar biraz ve "alın size yeni işletim sistemi" diye yayınlıyorlar. Lanet olası Windows 10'daki pencere kaplamalarını kaldırınca Windows 7'den kalma aero efekti karşımıza çıkıyor. Windows 11'de kesin benzeri vardır. Hatta Windows 11 kurulum sonrası açılan beyaz ekranda görev yöneticisini açarsanız taskbar da ortaya çıkıyor. Windows 10 taskbar bile hala işletim sisteminin içinde.

Geri
Yukarı