Windows 11 neden bu kadar seviliyor?

Windows 11 tam tersine sevilmiyor. 10 yıl sonra millet daha Windows gelmeyecek deyip bill çitler gidip Windows 11 tanıtınca insan sevinçten havalara uçuyor doğal olarakdan. Windows 7-8-10-11 diye baksanız hepsi temelden aynı aşağı yukarı. Mac'lere de hep her yıl yeni yeni güncelleme geliyor. Yüklemeyen oluyor mu? IOS'lara azıcık minnak güncellemeler gelip millet hiçbir şey eklenmemiş indirmeyin diyor mu? Hocam denemeyen denesin. Pişman olan da Windows 10'da çeksin sistemi.

Hocam Windows 11 kaldırmayanlar gidip Windows 10 kullanın rezalet sistem indirmeyin falan diyor.

Ryzen işlemcili bilgisayarlar Windows 11 ile şahlaniyor bir süre önce Windows 10'a geri döndüm hatalar mavi ekranlar ağır çalışması derken o gün Windows 11 Enterprise sürüme hızlı dönüş yaptım Windows 10'u güncellemeler ile bozdular şimdi düzeltmeye çalışıyorlar Windows 12'yi sabırsızlıkla bekliyorum Windows 11'i beta sürümünden beridir kullanıyorum işte aradığım sürüm bu deyip kaldım bunda.

Windows10 hiç donanım gerektirmeyen yüksek fps oynanan basit bir oyun gibi aslında, tıkladığınızda şimşek hızıyla cevap veriyor fakat bu insanda "bassit-kolay" hissi yaratıyor. win11 AAA yüksek donanım isteyen oyun hissi veriyor sanki ama çok hatalar var ona katılıyorum
Hata mı Windows 10'da aldığım overclock hatalarını Windows 11'de hiç rastlamadım

bilgisayarın Windows 11 kaldırsaydı böyle bo* atmazdın Microsoft'a, belli sende istiyorsun PC kaldırmayınca bo* atıyorsun.

Bu arada senin PC kaldırıyor BIOS'tan TPM 2.0'ı açman lazım eğer TPM ayarı yoksa BIOS güncellemelisin anakart modelin ne ona göre YouTube'dan video atayım sana.

Kanıtlamaya çalıştığım şey benim "ağlamam" değil sistem gereksinimlerinin abartı olması. Ben istesem çok rahat kurarım bypass edip fakat çok saçma sistem gereksinimleri. Bilgisayardan anlamayan ne yapsın bilgisayarı Windows 11 kaldırmasına rağmen gitsin yeni bilgisayar mı alsın?

Kanıtlamaya çalıştığım şey benim "ağlamam" değil sistem gereksinimlerinin abartı olması. Ben istesem çok rahat kurarım bypass edip fakat çok saçma sistem gereksinimleri. Bilgisayardan anlamayan ne yapsın bilgisayarı Windows 11 kaldırmasına rağmen gitsin yeni bilgisayar mı alsın?

Saçma şeyler var tabii 1GHz işlemci diyor (Pentium 3 1GHz olur mu mesela?) sonra TPM 2.0 istiyor Secure Boot filan :)

Saçma şeyler var tabii 1GHz işlemci diyor (Pentium 3 1GHz olur mu mesela?) sonra TPM 2.0 istiyor Secure Boot filan :)

O işlemcinin kaldıramayacağını herkes bilir zaten öyle biri Windows 10'da kullanmaz. Mesela 7700k işlemcisinin "kaldıramadığı" işletim sistemini i3 8100 nasıl kaldırıyor? Hadi buna da cevap ver.

1689933828867.png

Sen bir de Windows 12'nin sistem gereksinimlerini görmelisin hadi oradan dersin.

benim görüşüm windows 10 kullanmaktır çünkü program desteği bitmediği sürece her işletim sistemine bir şans verilmelidir bence

Geri
Yukarı