Windows 11'in kötü tarafları nelerdir?

Siz pek beğenmemişsiniz ama sizin yaşadığınız sorunları herkes yaşıyor diye bir kaide yok. Ben kullanımımda sorun yaşamadım bunu belirttim benim sistemimde Windows 10'dan farksız çalışıyor.

Sorun ve sıkıntı yaşıyanlar yazmuyor mu zaten. Ayrıca çoğu kullanıcı için kararsızlık sorunu var, 22H2 sürümünde daha iyi olacağı söyleniyor, o zaman bu soruyu sormak daha mantıklı?

Sorun ve sıkıntı yaşıyanlar yazmuyor mu zaten. Ayrıca çoğu kullanıcı için kararsızlık sorunu var, 22H2 sürümünde daha iyi olacağı söyleniyor, o zaman bu soruyu sormak daha mantıklı?
Kullanan kişiye göre değişir sorunlar. Gidipte 7-8 senelik sistemle geçersen sorun yaşaman normal.

Windows 11'in tek kötü yanı Windows 10'dan kötü olmasıdır. Her açıdan.

Windows 11'e Update ile geçince dosyalar siliniyor mu.Ben geçmeyi düşünüyorum .
Dosyalar silinmez Update ile geçerseniz.

Kullanan kişiye göre değişir sorunlar. Gidip de 7-8 senelik sistemle geçersen sorun yaşaman normal.

Sorunum kararsızlık, buradaki çoğu kişinin bilgisayarı Windows 11'i baba gibi destekliyor. Ama neden çoğunluk Windows 10 kalıp, 22H2 sürümünün tam yayınlanmasını bekliyor, tabii ki gidipde eski bir bilgisayara Windows 11 şık ve yeni diye kurmak mantıksız, kuranında bence aklında birtakım bozukluklar var, o zaman kurmayacaksız, ayrıca bilgisayarım Windows 11'i çok iyi şekilde destekliyor fakat bende çoğunluk gibi 22H2 sürümünü bekliyorum, ayrıca navigasyon barı, yani uygulama barı birçok kişi şikayetci çünkü çok büyük, tam ekran olmayan uygulamada rahatsız edici gelebiliyor bazı kişilere, tabii sistemi yetenlere Windows 11 şu anlık insanların düşüncelerini göz zevkine göre deiştirebilir, teşekkürler.

Geri
Yukarı