Windows 12 mi geliyor?

kalsiyumcanavari

Hectopat
Daha fazla  
Windows çok kaliteli bir işletim sistemi bana göre ama alt yapısı güncellemelere pek de verimli olduğunu düşünmüyorum her seferinde temiz format çekmek gerçekten can sıkıcı. Sanırım Windows 12 geliyor ve benim merak ettiğim gelirken temiz kurulum mu yapmamız gerekecek yoksa telefonlardaki gibi direkt güncelleme mi alacak? Artık bu sorunun çözülmesi gerektiğini düşünüyorum. Telefonlarda işletim sistemi ücreti yok ve baştan kurulum yapmayada gerek yok artık tek sisteme dönüşme vakti gelemedi mi diye düşünüyorum.

Windows çok kaliteli bir işletim sistemi bana göre ama alt yapısı güncellemelere pek de verimli olduğunu düşünmüyorum her seferinde temiz format çekmek gerçekten can sıkıcı. Sanırım Windows 12 geliyor ve benim merak ettiğim gelirken temiz kurulum mu yapmamız gerekecek yoksa telefonlardaki gibi direkt güncelleme mi alacak? Artık bu sorunun çözülmesi gerektiğini düşünüyorum. Telefonlarda işletim sistemi ücreti yok ve baştan kurulum yapmayada gerek yok artık tek sisteme dönüşme vakti gelemedi mi diye düşünüyorum.
Windows 12 2025 yılında gelebilir.

Her seferinde temiz format atmak gerekmiyor ki?
Ben şahsen güncellemelerden de memnunum.

W10 hâlâ güncellemelerden faydalanıyor.

Windows 11 bana kalırsa Vista gibi hocalarım. Tam ara sürüm. Yeni bir şeylerin ilk denemesi...

W12 gelirse muhtemelen daha iyi olur zira W11 çıkalı 1 sene oldu hala ilk çıktığı gün gibi duruyor.🥱

Bir yandan da W12 gelirse her sene işletim sistemi mi çıkacak?... 🤢

MS, sürekli saçma sapan yeni OS yaparsa vay halimize... Zaten kalitesi düştü. 🙏🦧🤏🏼

Geri
Yukarı