Windows 12 tahminen ne kadar RAM kullanır?

O kadar çok ayrıntı var ki en iyisi iki ekran görüntü ile işi bağlayalım yoksa siz beni makaraya alacaksınız belli... :)

Aynen kardeş ben bunla geldim bunla giderim Windows12,200,1000 sizlerin olsun...
Hala makaraya alabilirim gibi duruyor. Ortada görülmeye değer bir şey göremiyorum. Yapılan bir şeyler soruyorum, skinpackli görev yöneticisi açıkçası etkilemiyor.

Benim RAM sorunu yokta hafif problemleri var mesela Chrome'de GPU kullanmayı kapatmazsam YouTube siyah ekran oluyor yani arada bir fakat Windows 10'da yoktu bu sorun.

Windows 11 öyle mesela Windows 10'da oynarken Hogwarts legacyde drop yemiyorum Windows 11'de her zaman drop yiyorum nedeni ne dersin hem Hogwarts'in deli gibi RAM istemesi üzerine Windows 11'de istiyor ele kalıyor 100 200 MB RAM artık onu bozdurur bozdurur harcarim teşekkürler Windows 11 + Hogwarts Legacy.

Windows 11'in teması çok kötü bir yolunu bulsak da MacOS'a benzetebilsek 3-5 FPS düşecek ama daha güzel görünürdü.
Bunu kullan lisanslı (ne para bayıldım buna ama gerekliydi)
Lisansına 9 dolar verdim.

Dosya Ekleri

• başlat.png
    başlat.png
    452,7 KB · Görüntüleme: 56
Hala makaraya alabilirim gibi duruyor. Ortada görülmeye değer bir şey göremiyorum. Yapılan bir şeyler soruyorum, skinpackli görev yöneticisi açıkçası etkilemiyor.
Zaten işin espirisi orada, bir kendi sistemin görev yöneticisini aç ve buradakilerle karşılaştır farkı hemen anlarsın...

Sendeki Windows fabrikasyon
Bendeki Windows konfigürasyon....

Niye siyah beyaz görünüyor.
kullandığım yazılım yüzünden....

Zaten işin espirisi orada, bir kendi sistemin Görev Yöneticisi'ni aç ve buradakilerle karşılaştır farkı hemen anlarsın...

Sendeki Windows fabrikasyon.
Bendeki Windows konfigürasyon...

Kullandığım yazılım yüzünden...

Bence gereksiz para ödemişsin.

Daha ortada olmayan bir işletim sistemi biz nerden bilelim ne kadar ram yer ne donanım ister. Çıkınca hep beraber görürüz.
Aynen....

Bence gereksiz para ödemişsin.
Niye ki, 9 dolar o kadar çok bir para değil....Düşün Adobe Phtoshop'un yazılım lisans fiyatı bundan daha yüksek....(gerçi bu da abes oldu elma, armudu aynı yere koymak gibi)

Zaten işin espirisi orada, bir kendi sistemin görev yöneticisini aç ve buradakilerle karşılaştır farkı hemen anlarsın...

Sendeki Windows fabrikasyon
Bendeki Windows konfigürasyon....

kullandığım yazılım yüzünden....
Anlamıyorsun, yaptığın konfigürasyonun bir amacı yok. İnternetten rastgele bir playbook yüklesem daha fazla uyumluluk daha fazla güvenlik ve daha fazla performans kazanabilirim ki bu da konfigürasyon olur, amaca yönelik olanından. 3,5 ay diye övündün madem bana yaptığın şeyi anlat. Boş SS atıyorsun, ne yapayım görev yöneticini? Linux'ta DE özelleştirip atsam susup kalacak mısın yani? Senin para verdiğin yazılımın belki bin katını bedava yaparım hem de.

Bir de kıyas yapmışsın Adobe ile. Yapay zekayla çizim yaptıran, para harcayıp öğrendikten sonra para kazandıran sektör standardı olmuş bir yazılım ile dandik temalar kurmaya yarayan yazılım denk değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı