Windows 12'den beklentileriniz neler?

Fimbulwinter0

Picopat
Daha fazla  
Windows 12'den beklentileriniz neler? Hangi özellik olsa kullanmak hoşunuza gider ve Windows 11'deki hangi özelliklerin 12'de olmamasını istersiniz?

Benim pek bir beklentim yok gibi. Olsa olsa eski bilgisayarların gerçekten artık bu sürümde kullanılamayacağı ve aynı şeyin bir tık farklısını beklemek olurdu şahsen.

Windows 12'den beklentileriniz neler? Hangi özellik olsa kullanmak hoşunuza gider ve Windows 11'deki hangi özelliklerin 12'de olmamasını istersiniz?
windows 12 nin gelmesini istemezdim windows 10 hep kalsaydı sadece güncelleme alsaydı daha kusursuz yazılım olsun isterdim.

Hatalari kendi kendine cozmesi. Runtime olur, Windows Update hatali olur. Yani daha gelismis hata cozucu sistem yerlestirilmelerini isterim. Zor bir şey degil. İnternetteki cozumleri isletim sistemine ekleyebilirler herhalde.

Yüklemek için TPM 2.0, iyi işlemci ve en az 16 GB RAM özelliği istiyorum. 🙂 Nasıl olsa her halükarda eski sistemler yükleyemeyecek. 😔

windows 12 nin gelmesini istemezdim windows 10 hep kalsaydı sadece güncelleme alsaydı daha kusursuz yazılım olsun isterdim.
Katılıyorum. Sürekli yenisini çıkarmak yerine Windows 10'u mükemmelleştirmek çok daha iyi olurdu.

Geri
Yukarı