Windows 7 32 Bit İndirme Bağlantısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Görüşüme katılmak zorunda değilsin tabi ki kurdum 4 tane bilgisayara kimse memnun olmadı sonuçta alışkanlık durumudur. Herkes beğenecek diye bir durumda yok ayrıca .

Uzman kim? Uzman benim. 10 aydan fazladır Windows 8 kullanıyorum ve Windows 8.1 şu anda en iyisidir! Kurduğun dört kişiye de at gözlüklerini çıkarmalarını söyle. Zaten bir Rize'li olarak hemşerilerimi iyi tanırım. At gözlüğü ile doğarlar...

Arkadaşlar tamam windows 8 iyi ona bir şey demiyoruz. Şahsen ben bir şey demiyorum. Tamam kabul çok iyi bir işletim sistemi. Microsoft tüm bilgi birikimini aktarmış, Ama arayüzü sıkıyor insanı. Şu anda windows 7 kullanıyorum. Windows 8'i yaklaşık 2 ay kullandım ama sırf arayüzü için geri kaldırdım. Bu iki ayıda şöyle anlatayım yaklaşık bir ay kadar kullandım sonra windows 7'ye döndüm. Bir kere daha bakayım şu Windows 8 diyerek tekrar kurdum ama yine alışamadım. Şu andada 8.1'e geçeyim diye verileri buluta yedekliyorum ama TTNet sağolsun 1mbit upload hızı ile 3 gb'yı 6 saatte buluta aktarıyor. Yenilikçi değilsin diyebilirsiniz kabul diyebilirsiniz ama çabalıyorum yinede Windows 8'e geçmek için. Belki 8.1'i kullandığımda alışmam daha kolay olacak bilmiyorum ama dediğim gibi arayüz hiç hoşuma gitmiyor. Media Player'i açıyorsunuz tam ekran, küçülmüyor. Yada başka bir uygulama tam ekran çalışıyor. Ancak sonradan yüklediklerin tarayıcı vs. pencere ayarı yapabiliriyoruz. Yani bana hiç işlevsel gelmiyor. Hele metro arayüzü beni çileden çıkarıyor. Koca koca kutucuklar. Bir de bu büyüklük yetmiyor gibi ekstra büyütme seçeneğinide var:D

Windows 7'yide baya eleştiriyorsunuz Tecnopat olarak ama nerden baksanız Windows 8, Windows 7 üzerine kurulmuş gibi yani temeli aynı galiba.
Forumda Windows 7 başlığının altında ''Artık miadını doldurmuş işletim sistemi yazıyor'' Sadece güldüm. Xp'ye deseniz anlayacağım ama 1,5 sene önce kullandığımız 7 nasıl miadını dolduruyor anlamadım ?

Dediğim gibi şu metroyu kaldırsınlar, işlevsel bir başlat butonu koysunlar koşa koşa Windows 8'e geçeceğim Vallaha :D

Arayüzünün nesini sevmiyorsun ki ? Onların hiçbirini kullanmak zorunda değilsin. Arama özelliğini kullandın mı hiç Windows 8'de ?

Evet kullandım. Basit ama alışmak zor geliyor. O her pc'yi açışta metronun ekrana gelmesi sinir edici benim için.

Vallaha gelmesi çok hoş. Direk klavyeden yön tuşlarıyla google chrome götürüyom. Entere basıyom oh kebap açılıyor. :D Rahat kısa :D Zevkli ve HIZLI. :D

Uzman kim? Uzman benim. 10 aydan fazladır Windows 8 kullanıyorum ve Windows 8.1 şu anda en iyisidir! Kurduğun dört kişiye de at gözlüklerini çıkarmalarını söyle. Zaten bir Rize'li olarak hemşerilerimi iyi tanırım. At gözlüğü ile doğarlar...

Rizeliler demi :D Tipik Karadeniz insanı :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı