Windows 7 32 Bit İndirme Bağlantısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

salviraaa

Hectopat
Win7 32 bit lazım. Bilgisayarı win xp den win7 yükseltmek istiyorum fakat usb ile yüklicem. Bu konudada bana yardımcı olucanızı düşünüyorum.

Windows 8 yerine, neden halen windows 7 yüklemeye çalışıyorsunuz ?

Anlamadığım bir olayda şu windows 8 övme işlemleri tüm yöneticiler sanki bu işten para alıyormuş gibi windows 8 övüyorlar. Sorunsuz olan şuan windows 7 ama laptopum var ileri seviye işlemcim var en başta SSD var diyorsan bir nebze anlarım windows 8 ama yapılan tüm tarafsız incelemede çok bariz bir üstünlüğü yok windows 8 aksine eski tip oyunları oynamada ve oyun açmada hep sorun yaşadılar. Biraz adaletli olalım Fan olmayalım , taraf yada taraftar olmayalım.

Anlamadığım bir olayda şu windows 8 övme işlemleri tüm yöneticiler sanki bu işten para alıyormuş gibi windows 8 övüyorlar. Sorunsuz olan şuan windows 7 ama laptopum var ileri seviye işlemcim var en başta SSD var diyorsan bir nebze anlarım windows 8 ama yapılan tüm tarafsız incelemede çok bariz bir üstünlüğü yok windows 8 aksine eski tip oyunları oynamada ve oyun açmada hep sorun yaşadılar. Biraz adaletli olalım Fan olmayalım , taraf yada taraftar olmayalım.

Windows 8 yükledim. Şuana kadar hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Windows 8 yükleyenler, ne sorun yaşadılar söyler misin ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece bu forumla alakalı sorunlara bakma ismini veremeyeceğim bir çok forumda ki windows 8 sorunlar diye aratırsanız görürsünüz. Şu iyi bilinmelidir ki tarafsız bir yorumla windows 7 şuan daha sorunsuz bir çok testler yapılmış uzman kişiler tarafından. Gönül ister ki windows 8 hep daha performanslı daha iyi olsun tabi ki çalışmaları bu yönde ama windows 7 daha oturaklı ve kullanışlı zamanla bu durumun değişmesi dileği ile.

Sadece bu forumla alakalı sorunlara bakma ismini veremeyeceğim bir çok forumda ki windows 8 sorunlar diye aratırsanız görürsünüz. Şu iyi bilinmelidir ki tarafsız bir yorumla windows 7 şuan daha sorunsuz bir çok testler yapılmış uzman kişiler tarafından. Gönül ister ki windows 8 hep daha performanslı daha iyi olsun tabi ki çalışmaları bu yönde ama windows 7 daha oturaklı ve kullanışlı zamanla bu durumun değişmesi dileği ile.

Kardeşim şaka mısın sen ? Windows 7 nasıl kullanışlı. Windows 8 metro arayüzünü görmedin sanırım. Hadi beni geçtin, Recep Abi, boşunamı çırpınıyor windows 8 kurun diye.

Görüşüme katılmak zorunda değilsin tabi ki kurdum 4 tane bilgisayara kimse memnun olmadı sonuçta alışkanlık durumudur. Herkes beğenecek diye bir durumda yok ayrıca .

Torrent-oyun, Oyuncehennemi, Fulloyun ? Bu çöp sitelerle işim olmaz. Oyuna para vermeyen zihniyet Windows 8'i kötülüyorsa ben ne yapayım. Durumun yoktur, bir şey diyemem ama "Windows 8 Kasıyor acil yardım ! yardım edene 10 milyon rep" diye saçma konular açmadan önce oyun yamalarını kontrol etmesi gerek o kişilerin.

- - - Güncellendi - - -

Görüşüme katılmak zorunda değilsin tabi ki kurdum 4 tane bilgisayara kimse memnun olmadı sonuçta alışkanlık durumudur. Herkes beğenecek diye bir durumda yok ayrıca .

Kaç saat kullandılar ? 2 mi ?

Bak iddialı konuşuyorum. Sen Windows 8.1 kur, 2 hafta kullan. Sonra Windows 7'yi kur. Ne yaşadığını burada anlat. Taş devrine geçmiş gibi olacaksın :)

Neticede daha az sorun yaşayan kişi belli bir işletim sistemini daha çok sever ki bu çok doğal bir durumdur. Ama yeni pc'de ssd olan bir pc'de windows 8 daha hızlı olduğunu test ettim ; windows 8.1 ile ise internet explorer 11 çok tatmin edici hızda çalışyor. Zamanla tüm eksiklerini kapatacaktır windows 8 o zamana kadar windows 7 candır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı