Windows 7 32 Bit İndirme Bağlantısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neticede daha az sorun yaşayan kişi belli bir işletim sistemini daha çok sever ki bu çok doğal bir durumdur. Ama yeni pc'de ssd olan bir pc'de windows 8 daha hızlı olduğunu test ettim ; windows 8.1 ile ise internet explorer 11 çok tatmin edici hızda çalışyor. Zamanla tüm eksiklerini kapatacaktır windows 8 o zamana kadar windows 7 candır.

Windows 8'i unut ve Windows 8.1 ile ilgilen.

Ne eksiğinden bahsediyorsun sen ? Bir de utanmadan Windows 7 candır yazmışsın !

Ne sorunu yaşadığını konu aç, yardım edelim. Ben bilgisayarımın gerçek performansını Windows 8.1 ile anladım. Öyle 2 saat kullanıp berbat bu demekle bitmiyor iş. Biz de başlarda beğenmedik emin ol, ancak sonrasında bırakamadık ;)

Peki o halde windows 8.1 Şimdi indireceğim sizin için tüm tesleri yapacağım sanırım gece biter. Etkinleştirme anahtarı var mı sizde özel olarak atabileceğiniz yada sitede verilmiş mi key ?

Arkadaşlar tamam windows 8 iyi ona bir şey demiyoruz. Şahsen ben bir şey demiyorum. Tamam kabul çok iyi bir işletim sistemi. Microsoft tüm bilgi birikimini aktarmış, Ama arayüzü sıkıyor insanı. Şu anda windows 7 kullanıyorum. Windows 8'i yaklaşık 2 ay kullandım ama sırf arayüzü için geri kaldırdım. Bu iki ayıda şöyle anlatayım yaklaşık bir ay kadar kullandım sonra windows 7'ye döndüm. Bir kere daha bakayım şu Windows 8 diyerek tekrar kurdum ama yine alışamadım. Şu andada 8.1'e geçeyim diye verileri buluta yedekliyorum ama TTNet sağolsun 1mbit upload hızı ile 3 gb'yı 6 saatte buluta aktarıyor. Yenilikçi değilsin diyebilirsiniz kabul diyebilirsiniz ama çabalıyorum yinede Windows 8'e geçmek için. Belki 8.1'i kullandığımda alışmam daha kolay olacak bilmiyorum ama dediğim gibi arayüz hiç hoşuma gitmiyor. Media Player'i açıyorsunuz tam ekran, küçülmüyor. Yada başka bir uygulama tam ekran çalışıyor. Ancak sonradan yüklediklerin tarayıcı vs. pencere ayarı yapabiliriyoruz. Yani bana hiç işlevsel gelmiyor. Hele metro arayüzü beni çileden çıkarıyor. Koca koca kutucuklar. Bir de bu büyüklük yetmiyor gibi ekstra büyütme seçeneğinide var:D

Windows 7'yide baya eleştiriyorsunuz Tecnopat olarak ama nerden baksanız Windows 8, Windows 7 üzerine kurulmuş gibi yani temeli aynı galiba.
Forumda Windows 7 başlığının altında ''Artık miadını doldurmuş işletim sistemi yazıyor'' Sadece güldüm. Xp'ye deseniz anlayacağım ama 1,5 sene önce kullandığımız 7 nasıl miadını dolduruyor anlamadım ?

Dediğim gibi şu metroyu kaldırsınlar, işlevsel bir başlat butonu koysunlar koşa koşa Windows 8'e geçeceğim Vallaha :D

Windows 8'in en önemli özelliklerinden biri de metro arayüzü. Ki bunun kaldırılması söz konusu değil. :)

Xbox'ı tepeden tırnağa değiştirmeye kalktılar Windows 8'i mi bırakacaklar.

Anlamadığım bir olayda şu windows 8 övme işlemleri tüm yöneticiler sanki bu işten para alıyormuş gibi windows 8 övüyorlar. Sorunsuz olan şuan windows 7 ama laptopum var ileri seviye işlemcim var en başta SSD var diyorsan bir nebze anlarım windows 8 ama yapılan tüm tarafsız incelemede çok bariz bir üstünlüğü yok windows 8 aksine eski tip oyunları oynamada ve oyun açmada hep sorun yaşadılar. Biraz adaletli olalım Fan olmayalım , taraf yada taraftar olmayalım

Eski tip oyunları açmada kim sorun yaşadı ? 2002-2003 yapımlı eski oyunlarımı bile sorunsuz bir şekilde açtıysam kimse laf atmasın şimdi. Windows 7'de çalışıyorsa %99 Windows 8'de de çalışacaktır. Siz oyunu güncellemeyi bilmiyorsanız biz ne yapalım ?

Arkadaşlar tamam windows 8 iyi ona bir şey demiyoruz. Şahsen ben bir şey demiyorum. Tamam kabul çok iyi bir işletim sistemi. Microsoft tüm bilgi birikimini aktarmış, Ama arayüzü sıkıyor insanı. Şu anda windows 7 kullanıyorum. Windows 8'i yaklaşık 2 ay kullandım ama sırf arayüzü için geri kaldırdım. Bu iki ayıda şöyle anlatayım yaklaşık bir ay kadar kullandım sonra windows 7'ye döndüm. Bir kere daha bakayım şu Windows 8 diyerek tekrar kurdum ama yine alışamadım. Şu andada 8.1'e geçeyim diye verileri buluta yedekliyorum ama TTNet sağolsun 1mbit upload hızı ile 3 gb'yı 6 saatte buluta aktarıyor. Yenilikçi değilsin diyebilirsiniz kabul diyebilirsiniz ama çabalıyorum yinede Windows 8'e geçmek için. Belki 8.1'i kullandığımda alışmam daha kolay olacak bilmiyorum ama dediğim gibi arayüz hiç hoşuma gitmiyor. Media Player'i açıyorsunuz tam ekran, küçülmüyor. Yada başka bir uygulama tam ekran çalışıyor. Ancak sonradan yüklediklerin tarayıcı vs. pencere ayarı yapabiliriyoruz. Yani bana hiç işlevsel gelmiyor. Hele metro arayüzü beni çileden çıkarıyor. Koca koca kutucuklar. Bir de bu büyüklük yetmiyor gibi ekstra büyütme seçeneğinide var:D

Windows 7'yide baya eleştiriyorsunuz Tecnopat olarak ama nerden baksanız Windows 8, Windows 7 üzerine kurulmuş gibi yani temeli aynı galiba.
Forumda Windows 7 başlığının altında ''Artık miadını doldurmuş işletim sistemi yazıyor'' Sadece güldüm. Xp'ye deseniz anlayacağım ama 1,5 sene önce kullandığımız 7 nasıl miadını dolduruyor anlamadım ?

Dediğim gibi şu metroyu kaldırsınlar, işlevsel bir başlat butonu koysunlar koşa koşa Windows 8'e geçeceğim Vallaha :D

Metro uygulamalarını kullanmak zorunda değilsin ki. Ben çıktığından beri Windows 8 kullanıyorum fakat tam ekran Metro uygulamalarını çok az kullandım. Başlat menüsü konusuna hele hiç katılmıyorum. Metro arayüzünden bir programa ulaşmak başlat menüsünden ulaşmaktan çok daha hızlı. Windows 8 ile 7'nin kıyaslamasını bile yapmayı yanlış biliyorum. Windows 7 kullanmak artık işkence gibi gelmeye başlamışsa benim için bitmiştir gerisi. Yeniliklere açık olmak lazım. Yahu 1 yıl oldu neredeyse ilk günkü gibi. Windows 7'de 1 yıl formatsız dur bakalım ne oluyor ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı