Windows 7 32 Bit İndirme Linki

Bazı siteler de MSDN olarak veriliyor. Ayrıca kontrol edilip fotografı atılıyor. Ayrıca verdim kodla aratınca dediğim sitelere ulaşılabiliyor.
Tamam, site kontrol etmiş olabilir. Fotoğrafı da atılmış olabilir. Verdiğiniz "kod" ile de sitelere ulaşılabiliyor olabilir ama MD5, inen dosyanın eksik inmediğini ve sizin de kontrol etmenizi sağlar. Sitenin kontrol edip fotoğraf atmasının bir önemi yok. Başına MSDN yazar ama üzerinde oynamıştır dosyanın. Bu nedenle en iyi işletim sistemi tarama yöntemi MD5 ve SHA-1 değerleridir.

Evet bana Windows Xp'yi kullanma artık Win 7, Win 8'e geç diyenler sonunda başardınız. :) Windows 7'ye geçişi yaptım.

Eki Görüntüle 25055
Windows 8.1 geçecektiniz... Tam olarak başaramadık.

@MF Sistem eski arada bir kaç oyun oynuyoruz. Oda kasmasın diye uğraşmadım. Onuda yaparız. Elimde 1 gb bellek daha var. Sistemimde 2 gb toplamda 3 gb olur. O zaman belki takarım. Ama o 1 gb rami takınca bilgisayar açılmıyor. Ram hızını da ölçemiyorum. Üstünde de kaç Mhz olduğu yazmıyor.

Sistem çok eski o yüzden Win 8.1 yapmıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı