Windows 7 32 Bit İndirme Linki

kemal çağlar

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul Bayrampaşa
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Arkadaşlar elimde 8 gb'lık bir tane usb var. Bilgisayarım Windows Xp bunu Windows 7 yapmak istiyorum. Wİndows 7'nin 32 bitlik Türkçe İSO dosyası olan var mı ? Güvendiğiniz bir sitenin linkini atar mısınız. Teşekkürler.

Başlıkta yazım yanlışı var. Özür dilerim. Nasıl düzelteceğim.

İnternette kontrol yapılmışları var. Siz indirdikten sonra tekrar yaparsanız emin olursunuz.
İnternette nasıl kontrol edilmişleri var ? MD5 zaten sen indirdikten sonra kontrol yapman içindir. Bir de doğru değerleri verseydin keşke:

File Name:tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x86_dvd_u_677484.iso
Languages:Turkish
SHA1:C352F8B7071A7893EDECACC02AF1421F1CB6BF32

Bu değerleri arama motorunda aratacaksın.

İnternette nasıl kontrol edilmişleri var ? MD5 zaten sen indirdikten sonra kontrol yapman içindir. Bir de doğru değerleri verseydin keşke:

File Name:tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x86_dvd_u_677484.iso
Languages:Turkish
SHA1:C352F8B7071A7893EDECACC02AF1421F1CB6BF32

Bu değerleri arama motorunda aratacaksın.
Bazı siteler de MSDN olarak veriliyor. Ayrıca kontrol edilip fotografı atılıyor. Ayrıca verdim kodla aratınca dediğim sitelere ulaşılabiliyor.

Evet bana Windows Xp'yi kullanma artık Win 7, Win 8'e geç diyenler sonunda başardınız. :) Windows 7'ye geçişi yaptım.

sonunda.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı