Windows 7 DVD kurulumu sırasında ilerleme sıfırlanıyor

mstf42

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar, eski bilgisayarıma Windows 7 kurmak için DVD mi taktım gerekli işlemleri yaptıktan sonra "Windows yükleniyor" kısmında bilgisayar kendini yeniden başlattığında ilerleme sıfırlanıyor(aynı DVD ile başka bilgisayara sorunsuz şekilde kurulum yaptım). Yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar.

Not: Farklı sürümleri kurmayı denedim aynı problem ile karşılaştım.

Bilgisayar özellikleri.

2 GB DDR4 RAM.
250GB HDD.
Pentium Dual Core.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bios ayarlarına gir bios saati ni düzelt. Ondan sonra boot ayarlarından cd-rom ayarla en üstte olması lazım. dvd ni tak F10 'a bas enter de :)

BIOS ayarlarına gir BIOS saatini düzelt. Ondan sonra boot ayarlarından CD-ROM ayarla en üstte olması lazım. DVD'ni tak F10'a bas enter de :)

Dediğinizi yaptım tekrar başlattığımda ilerlemenin son kısmında başladı sorunum çözülürse buradan belirteceğim şimdiden teşekkür ederim.
Bios ayarlarına gir bios saati ni düzelt. Ondan sonra boot ayarlarından cd-rom ayarla en üstte olması lazım. dvd ni tak F10 'a bas enter de :)
Dediğinizi yaptım tekrar başlattığımda ilerlemenin son kısmında başladı sorunum çözülürse buradan belirteceğim şimdiden teşekkür ederim.
Bilgisayar yeniden başlayacak yazdı ve ilerlemem tekrar sıfırlandı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı