Windows 7 günümüzde kullanılır mı?

Teknik Servis

Decapat
Yer
Mardin
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Güç Kaynağı: FOEM 300W PSU
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i3 CPU 540 @ 3.07GHz
Ram: 6,00 GB (4+2) DDR3 1333MHz Nanya+Elixir RAM
Ekran kartı: Nvidia GeForce 210 1GB / İntel HD Graphics
Anakart: Exper H55H-CM V1.0 LGA 1156
Monitör: Samsung Syncmaster S19B310 1366X768P HD
Depolama birimi 1: Samsung HD503HI 500GB 5400RPM 16M
Depolama birimi 2: Seagate Video HDD 500GB 5900RPM 8M
Depolama Birimi 3: Seagate Momentus Thin HDD 500GB 5400RPM 16M
Meslek
Öğrenci
RAM
6GB 1333MHz DDR3 Ram
SSD veya HDD modeli
Seagate Video HDD 500GB
Ekran kartı
Nivida GeForce 210 1GB 32 bit
Anakart
ECS (Exper) H55H-CM V1.0
İşlemci
İntel core i3 540. 3.7Ghz 3.7Ghz
Evet dostlar, yukarıda sorum yazıyor. Bu sistem özellikleri ile kullanılır mı? Veya önerebileceğiniz bir işletim sistemi var mı?
Ek olarak güvenlik açısından Kaspersky kullanmaktayım.

Evet dostlar, yukarıda sorum yazıyor. Bu sistem özellikleri ile kullanılır mı? Veya önerebileceğiniz bir işletim sistemi var mı?

Hala kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok girdiğin sitelere bağlı bilinmeyen sitelere girmediğin sürece sıkıntı olmaz.

Windows 8 ile 8.1 deneyin olmazsa 7 kurun derim. 8 veya 8.1 zorlanabilir ancak 10 kesinlikle gitmez o sisteme.

Linux kullanabilirsiniz hocam Windows 7 ile hiç güvenli değilsiniz Kaspersky'da kurtaramayabilir sizi.

Ben desteği kalktığı zamandan beri hiçbir antivirüs kullanmıyorum hatta tavsiye etmem ama crack programlar kullanıyorum ve güvenlik duvarı da dolayısıyla kapalı ve şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bu şekilde kullanın demiyorum ama kafada büyüttüğünüz kadar riskli bir durum değil Kaspersky antivirüs de varsa 7 kullanın.

Ben desteği kalktığı zamandan beri hiçbir antivirüs kullanmıyorum hatta tavsiye etmem ama crack programlar kullanıyorum ve güvenlik duvarı da dolayısıyla kapalı ve şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bu şekilde kullanın demiyorum ama kafada büyüttüğünüz kadar riskli bir durum değil Kaspersky antivirüs de varsa 7 kullanın.

Hocam siz yaşamıyor olabilirsiniz bir ara bende oyle düşünüyordum en son tarattığımda 93 virüs bulmuştu yani siz görmüyor olabilirsiniz virüsleri

Geri
Yukarı