Windows 7 günümüzde kullanılır mı?

Hala kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok girdiğin sitelere bağlı bilinmeyen sitelere girmediğin sürece sıkıntı olmaz.

Yanıt için teşekkürler hocam.

Windows 8.1 yükle daha iyi en azından.

Denerim hocam. Yanıt için teşekkürler.

Windows 10 2016 LTSB kurabilirsiniz.

Linux kullanabilirsiniz hocam Windows 7 ile hiç güvenli değilsiniz Kaspersky'da kurtaramayabilir sizi

Hocam Linux düşünmüyorum.

Linux Mint Xfce.

Evet sisteminiz bildiğim üzere Windows 7 destekliyor.

Evet hocam sistemim Windows 7 destekliyor.

Windows 7 kullanamazsın desteği kalktı ve bu sisteme de Windows 10 yükleyemezsiniz galiba işlemci kötü.

Hocam size şöyle diyeyim, bu işlemci ile Minecraft açtığımda Max 48 FPS alıyorum 768p de.

Sisteme ve o sistemde ne yapacağına bağlı. Misal;

Ofiste veya evde işlerin için kullandığın önemli verilerinin olduğu ve orijinal programlar satın alıp bilgisayarda muhafaza ettiğin ve kullandığın bir sisteme Win7 gitmez. Kurumsal ise hiç gitmez. Güncel IS gereklidir.

Misal sistem düşük-orta seviyedir ve crackli programlar, uygulamalar ve oyunlar kullanırsın. Gelişigüzel herhangi bir düzen olmadan rastgele kullanıyorsundur bilgisayarı, arada film açıyorsundur internette geziniyorsundur buna zaten orijinal Win10 mantık dışı olur 😀 Yüklersin Win7 habala hubala bodozlama kullanırsın.

Ofiste veya evde işlerin için kullandığın önemli verilerinin olduğu ve orijinal programlar satın alıp bilgisayarda muhafaza ettiğin ve kullandığın bir sisteme Windows 7 gitmez. Kurumsal ise hiç gitmez. Güncel IS gereklidir.

Misal sistem düşük-orta seviyedir ve crackli programlar, uygulamalar ve oyunlar kullanırsın. Gelişigüzel herhangi bir düzen olmadan rastgele kullanıyorsundur bilgisayarı, arada film açıyorsundur internette geziniyorsundur buna zaten orijinal Windows 10 mantık dışı olur 😀 Yüklersin Windows 7 habala hubala bodozlama kullanırsın.

Hocam cihazımda önemli verilerim var.
Genelde video izliyorum. Nadiren oyun oynuyorum

Denerim hocam. Yanıt için teşekkürler.

Evet hocam sistemim Windows 7 destekliyor.

Hocam size şöyle diyeyim, bu işlemci ile Minecraft açtığımda Max 48 FPS alıyorum 768p de.
Bende Linux düşünmüyordum, iyiki geçmişim.

Hocam cihazımda önemli verilerim var.
Genelde video izliyorum. Nadiren oyun oynuyorum
Ciddi verilerinin olduğu bir cihaza Win7 önermem. Konuda attığın sistem ise eğer, taşınabilir bir HDD (Bütçe varsa SSD) alın ve verilerinizi taşıyın. Bu sistemde veri tutmayın. Sonrasında günlük kullanım için Win7 yükleyebilirsiniz.

Ciddi verilerinin olduğu bir cihaza Windows 7 önermem. Konuda attığın sistem ise eğer, taşınabilir bir HDD (bütçe varsa SSD) alın ve verilerinizi taşıyın. Bu sistemde veri tutmayın. Sonrasında günlük kullanım için Windows 7 yükleyebilirsiniz.

Yanıt için teşekkürler.

Yanıt için teşekkürler.

Hocam peki Windows 7 Ultimate yükleyip HDD mi BitLocker ile kilitlesem olur mu?

Hocam siz yaşamıyor olabilirsiniz bir ara bende oyle düşünüyordum en son tarattığımda 93 virüs bulmuştu yani siz görmüyor olabilirsiniz virüsleri.

Hangi programla tarattınız hocam ben de deneyeyim.

Ofiste veya evde işlerin için kullandığın önemli verilerinin olduğu ve orijinal programlar satın alıp bilgisayarda muhafaza ettiğin ve kullandığın bir sisteme Windows 7 gitmez. Kurumsal ise hiç gitmez. Güncel ıs gereklidir.

Misal sistem düşük-orta seviyedir ve crackli programlar, uygulamalar ve oyunlar kullanırsın. Gelişigüzel herhangi bir düzen olmadan rastgele kullanıyorsundur bilgisayarı, arada film açıyorsundur internette geziniyorsundur buna zaten orijinal Windows 10 mantık dışı olur 😀 yüklersin Windows 7 habala hubala bodozlama kullanırsın.

Ben de o mantık için o tavsiye de bulundum hocam.

Evet dostlar, yukarıda sorum yazıyor. Bu sistem özellikleri ile kullanılır mı? Veya önerebileceğiniz bir işletim sistemi var mı?
Ek olarak güvenlik açısından Kaspersky kullanmaktayım.

Hocam bizzat Windows 7 2 ay önce bıraktım çünkü bu 8.1 destek kesilmesinden bir anda 7'ye çopu destek gitti nedense stabilliği bozuldu eskisi gibi değil hızı kullan derdim de sizinki 8.1 için daha iyi olur cidden bende 7'ciyim ama eskisi gibi değil artık.

Çok güvensiz ne koruma nede uptade var bazı oyunlarda dll. hatası çok yiyorum kasma var error var çökme var varda var maşallah bu sene artık win7 kullanılmaz

Geri
Yukarı