Windows 7 kullanılabilir mi?

O zaman ya Audacity yerine başka bir program kullanacaksınız ya da Windows 8.1 ve üstüne geçip keyfinize bakacaksınız.
Önerim biraz para harcayıp bir SSD alman ve RAM'i 4 GB veya üstü yapıp Windows 10'a geçmen.

Son düzenleme:
O zaman ya Audacity yerine başka bir program kullanacaksınız ya da Windows 8.1 ve üstüne geçip keyfinize bakacaksınız.
Önerim biraz para harcayıp bir SSD alman ve RAM'i 4 GB veya üstü yapıp keyfine bakman.

Keşke para harcayabilsem be abicim işte ağır aile ve maddi sıkıntı ne yapabilirim ki.

Merhaba arkadaşlar. Kullandığım programlar Chrome, Opera, Audacity tarzı sade uygulamalar. Bilgisayarım eski. Orijinal olarak Vista ile gelmişti biz Windows 7'ye güncelleştirmiştik. Şu an 8.1 kullanıyorum. Arada kasıyor ama idare eder. Ve Audacity'in son versiyonunu destekliyor ama 7 desteklemiyor. Acaba 2 GB DDR2'li Intel Core 2 Duo'lu HDD'li birisi olarak 8.1'de mi kalayım 7'ye mi geçeyim? Şimdiden teşekkürler.
Windows 7'de kritik açıklar var. Sadece zorda kaldıysanız kullanın. Linux'a da geçebilirsiniz.
Geçmiyorsanız en azından 8 kullanın.

Güvenlik açıkları falan bir şey olmaz antivirusler hala güncel.

Maalesef alamam. 😩

Zaten editli 8.1 kullanıyorum brah.
Anti-virüs engelleyecek sanki :D

Windows 7 kullanın. Hatta size Microsoft'un kendi sitesinden olan iso dosyasını atabilirim. Güncelleyebilirsiniz. Güvenlik konusunda saçma sapan yerlere girmessen bir şey olmaz.

Yanlış bilgi vermeyin. Windows 7'deki açıklar bir yere girmeseniz bile sizi soruna uğratır.

Son düzenleme:
Windows 7'de kritik açıklar var. Sadece zorda kaldıysanız kullanın. Linux'a da geçebilirsiniz.
Geçmiyorsanız en azından 8 kullanın.

Anti-virüs engelleyecek sanki :D

Yanlış bilgi vermeyin. Windows 7'deki açıklar bir yere girmeseniz bile sizi soruna uğratır.
Orası doğrudur fakat ben şu ana kadar bir problem yaşamadım. İyi bir antivirüs iyi olacaktır.

Hocam ama şu an 8.1 kullanıyorum nasıl deneyeyim ayıca denemiştim bunu da yine aynı hatayı veriyordu.
İyi bir antivirüs ile Windows 7 kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı