Sizce Hala Windows 7 Kullanılabilir mi?

Haemus

Hectopat
Daha fazla  
Ben bir Windows 10 kullanicisiyim. Canim sıkıldı ve Windows 7 kurmak istedim.
Guvenlik sıkıntı degil, Kaspersky var. Sizce Windows 7 hala kullanilabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'dan geçmek için bir sebep yok. API ve donanım desteği düşük. Gerek yok.

Sistemine bağlı olarak geçebilirsiniz. Örneğin 4 GB RAM veya üstüne sahipseniz hiç gerek yok geçmenize. 4 GB RAM altı ise Windows 7'ye geçebilirsiniz.

Attiğiniz makalede win7 win10u gececekmis diye soyluyor. Sizce gecer mi ?
Hayır, Windows 10, Windows 7'yi geçecek diyor. Ama burada unutulan bir şey var. İnsanlar Windows 10'a geçmek zorunda bırakılıyor. O yüzden adil bir karşılaştırma olmuyor. Windows 7 güncelleme almayınca geçecektir diye tahmin ediyorum.

Hayır, Windows 10, Windows 7'yi geçecek diyor. Ama burada unutulan bir şey var. İnsanlar Windows 10'a geçmek zorunda bırakılıyor. O yüzden adil bir karşılaştırma olmuyor. Windows 7 güncelleme almayınca geçecektir diye tahmin ediyorum.
Yeni programlar oyunlar tarayıcılar bile windows 10 için güncelleniyor. Bu sistem böyle. XP'den 7'ye geçerkende aynı sistem vardı. Windows 7 kullanıcısı bayağı düşer 2020'de desteği bittiği için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı