Windows 7 kurulurken "Dosyalar eksik veya doğru yüklenmemiş olabilir" hatası

StarrSehmus

Centipat
Daha fazla  
RAM
4 GB
Merhaba dostlar. Ben az önce Windows USB'si hazırladım. Yanlış yapmamak için Technopat videosu eşliğinde USB'yi hazırladım. Yüklemeye başladım ve kurulum aşamasında Windows dosyaları kopyalıyor kısmında %5 iken dosyalar eksik veya doğru yüklenmemiş olabilir gibi bir hata alıyorum. Çözümü var mıdır?

Merhabalar, İso dosyasını orjinal mı indirdiniz?
Merhaba dostlar. Ben az önce Windows USB'si hazırladım. Yanlış yapmamak için Technopat videosu eşliğinde USB'yi hazırladım. Yüklemeye başladım ve kurulum aşamasında Windows dosyaları kopyalıyor kısmında %5 iken dosyalar eksik veya doğru yüklenmemiş olabilir gibi bir hata alıyorum. Çözümü var mıdır?

Buradan ISO dosyası indiriniz:

Arkadaşlar Yedek bilgisayarım olmadığı için USB yi biçimlendiremiyorum. Telefonda ISO 2 USB adlı bir program var. O program flashın Fat32 olmasını istiyor bildiğiniz bir program var mı Şimdiden Teşekkürler

Rufuz ile tekrar yazdırın ve yeniden deneyin...
Yedek bilgisayarım yok. Telefonda bildiğiniz program varsa yardımcı olabilir misiniz?

Yedek bilgisayarım yok. Telefonda bildiğiniz program varsa yardımcı olabilir misiniz?

Microsoft sitesinden Windows 7 ISO'su inmiyor ki?
İndirdiğim isoları yedeklerim yedek orijinal yani

Geri
Yukarı