Çözüldü Windows 7 mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Agharta

Centipat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Merhaba, evdeki fazla kullanmadığım masaüstü bilgisayarda Windows 7 yüklü. Tekrardan Windows 7 yükleyeyim dedim. Format bittikten sonra PC açıldı ve ortalama 1 saat kadar sonra mavi ekran hatası verdi. 30-60 dakikada bir mavi ekran hatası veriyor. Şu an da masaüstünden yazıyorum. Bu hatanın çözümü nedir?

Merhaba. Tahminimce attığınız format ile alakalı bir durum. İnternet üzerinden yeni bir ISO indirip DVD veya USB'ye yazdırıp tekrar formatlarsanız durum düzelir diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hata kodu vs yazmıyor mu peki? Yüklediğiniz W7 formatında problem olabilir, tutmamış olabilir format için başka dosya deneyin bir de. Bir de CD ile mi yoksa USB ile mi kurulum yaptınız? Tavsiyem USB ile yapmanız daha temiz ve hızlı olacaktır.

Hata devam ederse Windows 10 yükleyeceğim. Dosyası hazır.

Zaten Windows 10 yüklemeniz sizin için daha sağlıklı olacaktır. Çünkü Windows 7 artık 2020 14 Ocakta artık bitiyor güncelleme vs almayacak o yüzden Windows 10 daha mantıklı tabii bilgisayarınız destekliyorsa.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı