Windows 7 Ultra nasıldır?

Konudaki herkesi buraya alalım lütfen:

@Windows7 Kullanıcısı Son durum; Arkadaşın hesap kapanmış.
Login • Instagram

Instagram tarafınca Microsoft ürünlerini kendi adına satmaya çalıştığı için kapandığını düşünüyorum. Instagram'a buradan teşekkürler. 5 sene aşkındır yazılım platformundayım ve ne kadar denesem de daha adam gibi bir yazılım vs. satamadım ancak böyle küçük yaştaki insanların kernel sürümünü değiştirerek millete satmasına ve para kazanmasına ve dolandırıcı olmasına rağmen insanların para vermesine çok üzülüyordum. İyi oldu.

Veya Techolay ve Technopat'takilerin baskısı yüzünden kapattığını sanıyorum.
Hesap kapatılmadı. Sizi eengelledi. Bende hala gözüküyor.

İnsanların eski işletim sistemlerinde kalmaya ne hevesi var anlamıyorum. Windows 7 ve 8 desteği bitmişken eski sistemi olanlar neden Linux'a geçmeye çalışmıyor ki? Windows değiştirilmiş sürümler bence önermem. Atlas OS de falan vardı sanırsam pek iyi değildi.
Hocam sadece duvar kağıdı farklı.

Dostar İsterseniz Size Ben Windows 7 Ultra ISO'sunu Atim Siz Deneyin Ve Daha 1. Sürümü Adamlar ISO'yu Bellek Olarak Çıkartıp Lisans Sistemi Getirecekler şu an Sadece Betası Çıktı Ve Betası Böyle İse Gelecekteki Halini Sen Düşün :)

Ahahah şaka gibi beni engellemiş.
Eki Görüntüle 2120054

Kusura bakmayın. Ama böyle bir sayfanın beni engelleyeceğini gözden kaçırmışım. Doğruları anlatmak suçmuş demek ki :(

Hıh. Onu bana da yaptı ben ona ulaşmak için DM'den yazdım ama o bana farklı bir hesaptan ulaştı.

Son düzenleme:
Dostar İsterseniz Size Ben Windows 7 Ultra ISO'sunu Atim Siz Deneyin Ve Daha 1. Sürümü Adamlar ISO'yu Bellek Olarak Çıkartıp Lisans Sistemi Getirecekler şu an Sadece Betası Çıktı Ve Betası Böyle İse Gelecekteki Halini Sen Düşün :)

Hıh. Onu bana da yaptı ben ona ulaşmak için DM'den yazdım ama o bana farklı bir hesaptan ulaştı.
Bellek olarak? Dalga mı geçiyor bu? Öyle bir şey yok. Teknolojik Olaylı forum sitede zaten var iso dosyası.

Bana küfür etmişti bu adamlar. Konu vardı bunun ile alakalı.
İsterseniz bu küfürü kanıtlayabilirim. Cidden bu arkadaşımıza çok ciddi küfürler etmişti.

Ahahah şaka gibi beni engellemiş.
Aramıza hoş geldiniz hocam.
1708604930002.png

Madem bir şeyi satacaksın neden eleştirenleri engelliyorsun?
Kuzey kore zihniyeti.

İsterseniz bu küfürü kanıtlayabilirim. Cidden bu arkadaşımıza çok ciddi küfürler etmişti.

Aramıza hoş geldiniz hocam.
Eki Görüntüle 2123100

Kuzey kore zihniyeti.
Link üzerinden giriyor ise son alttan tire'yi sil millet link üzerinden zart zurt girmesin diye sondaki _ işaretini kaldırmış kendini akıllı sanıyor.

Böyle bir şeyin olduğuna inanan var mı cidden? Ben bunu bizzat aldım ve kurdum fakat kurduğumda daha kurulum ekranında mouse ve klavye gitti, elektrik geliyor fakat çalışmıyor. Buna patchle driverlarını yüklemeye çalıştım fakat olmadı ama başka bir Windows 7 isosuna atınca patchlendi ve driverları çalışır hale geldi ve temiz şekilde kurdum. Ayrıca bu Windows 7 Ultra diye bir sürüm çıkardığını iddia eden şahıs tek başına koskoca Windows 7 nin kernel dosyalarını açıp kurcalayamaz, sadece YouTube'dan bir video izleyerek arkaya duvar kağıdı koymuş o kadar. Hatta bu şahıs canlı yayın açtığı zaman girdim ve gerçekleri söylediğimde hemen canlı yayını kapattı, kısacası inanmayın böyle bir şey kesinlikle söz konusu olamaz.

Böyle bir şeyin olduğuna inanan var mı cidden? Ben bunu bizzat aldım ve kurdum fakat kurduğumda daha kurulum ekranında mouse ve klavye gitti, elektrik geliyor fakat çalışmıyor. Buna patchle driverlarını yüklemeye çalıştım fakat olmadı ama başka bir Windows 7 isosuna atınca patchlendi ve driverları çalışır hale geldi ve temiz şekilde kurdum. Ayrıca bu Windows 7 Ultra diye bir sürüm çıkardığını iddia eden şahıs tek başına koskoca Windows 7 nin kernel dosyalarını açıp kurcalayamaz, sadece YouTube'dan bir video izleyerek arkaya duvar kağıdı koymuş o kadar. Hatta bu şahıs canlı yayın açtığı zaman girdim ve gerçekleri söylediğimde hemen canlı yayını kapattı, kısacası inanmayın böyle bir şey kesinlikle söz konusu olamaz.
Bende Görmüştüm İnstagramda Şaşırmıştım

Yeni konular

Geri
Yukarı