Windows 7 Ultra nasıldır?

O çocuğu tanıyorum tamamen dolandırıcılık aynı şeyin 1000 katını yapıp herkese bedava sunuyorlar zaten çocuk sadece kurulum ekranını ve duvar kâğıdını değiştiriyor bari RAM düşürse gerksiz şeyleri kaldırsa eyvallah RAM kullanımı 1GB'a kadar çıkarıp boş şeylerle dolduruyor tamamen kontör ödemek için yapılan bir şey millet RAM kullanımının 200-100 ve bazen 90 MBlere kadar düşen aktivasyonlu bedava Windows 7'ler yaparken sadece duvar kâğıdı ve gereksiz RAM dolduran birkaç şey için 35 TL verilmez.

Hocam belki konudan alakasız nedir bu Windows 7 Ultra? Windows 7 Ultimate ile arasında be farkı var? Şu anda Windows 10, Windows 11 varken neden eski bir sürümü insanlar elde etmeye çalışıyor? Biri aydınlatabilirse çok sevinirim.

Olduz sigmayız havalıyız kanzi anlarsın ya. Bak sen daha bebekken Windows 7 vardı. Bak sen Valorant bekle ben Wolfteam Mobile bekleyeceğim havalıyım (!)

Demek ki milleti dolandırmadan önce kimler bununla ilgileniyor bakacakmışsın. Yoksa 2 foruma da çakılırsın T.C'sini bulacağım diyenler de var zaten WhatsApp üzerinden kendi numarasını bırakmış. Kolay paket olacak. Sanal tehlikeli bir ortam. Madem bir şeyi satacaksın neden eleştirenleri engelliyorsun?

Ben arada konuşurum onunla amacı bence taş suyunu çıkartarak kanserin tedavisini bulduğunu iddia eden ortaokul terk dayı gibi olacak biri farkına varınca engelleyip yalanlayacak.

O çocuğu tanıyorum tamamen dolandırıcılık aynı şeyin 1000 katını yapıp herkese bedava sunuyorlar zaten çocuk sadece kurulum ekranını ve duvar kâğıdını değiştiriyor bari RAM düşürse gerksiz şeyleri kaldırsa eyvallah RAM kullanımı 1GB'a kadar çıkarıp boş şeylerle dolduruyor tamamen kontör ödemek için yapılan bir şey millet RAM kullanımının 200-100 ve bazen 90 mblere kadar düşen aktivasyonlu bedava Windows 7'ler yaparken sadece duvar kâğıdı ve gereksiz RAM dolduran birkaç şey için 35 TL verilmez.

Dijital pazarlama işinde başarılı olmuş sonuçta kimse yazılımda başarılı olduğunu söylemiyor.

Sınıftaki

Pedric betmın aynı ben😎😎😎😎

Kız uç istedi vermedim Ultra sigmayım petese diyorum offfff
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steam açılıyor mesela.

Steam zaten açılıyor Windows 7 de ben Windows 10'a şubatta geçtim ve geçene kadar sorunsuz kullandım ama uyarı geliyordu çocuk Windows 7'yi farklı yaptı sanıp sadece wallpaper ve kurulum ekranını değiştirdi.

@Windows7 Kullanıcısı son durum; arkadaşın hesap kapanmış.
Login • Instagram

Instagram tarafınca Microsoft ürünlerini kendi adına satmaya çalıştığı için kapandığını düşünüyorum. Instagram'a buradan teşekkürler. 5 sene aşkındır yazılım platformundayım ve ne kadar denesem de daha adam gibi bir yazılım vs. satamadım ancak böyle küçük yaştaki insanların kernel sürümünü değiştirerek millete satmasına ve para kazanmasına ve dolandırıcı olmasına rağmen insanların para vermesine çok üzülüyordum. İyi oldu.

Veya Techolay ve Technopat'takilerin baskısı yüzünden kapattığını sanıyorum.

Ben bu yumurcağı biriyorum WhatsApp'dan yazışmışlığımız var çocuk costum ISO'ları benden öğrendi ama ben sadece ona atlas OS'dan bahsettim o da tam tersini yapıp boş wallpaperlar ile doldurup piyasaya yeni nesil diye sunuyor aynı şeyin 200 MB RAM kullanıp bedava olanını bende yaparım bir de Windows 7 kaynak kodunu ve ismini kullandığı için FBI yakındır.

Son düzenleme:
Çocuğa nerede hata yaptığın, nasıl yapması gerktiğini, neler öğrenmesi gerektiğini ve neden kullanıcıların hata aldığını yazdım beğenmediysen beğenmedim de yazdı muhtemelen gelecek sefer kimse almadığı için KMSpico yerel dosyasındaki bedava Windows 7 keylerini satacak(ona Windows 7 keylerini nasıl bulacağını anlattım)

Instagram'da karşıma Windows 7 Ultra çıktı. Güzel gözüküyor, Steam açılıyor mesela. Sizce denemeye değer mi? Virüs olabilir mi?

İnsanların eski işletim sistemlerinde kalmaya ne hevesi var anlamıyorum. Windows 7 ve 8 desteği bitmişken eski sistemi olanlar neden Linux'a geçmeye çalışmıyor ki? Windows değiştirilmiş sürümler bence önermem. Atlas OS de falan vardı sanırsam pek iyi değildi.

Geri
Yukarı