Windows 7 Ultra iddiaları hakkında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlginç hiçbir yerde gözükmüyor ben de. Bu arkadaş ne deniyorsa artık. Gizli sekmeden denediniz mi?

@Koneko Toujou tamamdır çözdüm olayı. 2 forumda da bilgileri çok var diye sondaki _ işaretini kaldırmış tek tire olmuş.

Kendini çok akıllı sanıyor anlaşılan.

Keşke kapansaydı da ben de ulaşamasaydım. İnşallah yakında kapatırlar sayfayı. Böyle bir dolandırıcılık devam etmemeli.

Cocuk 10-14 yas arasinda. Bu kadar kucuk bir cocugu sosyal medyada one cikarirsan boyle olur.
Hadi bari yaptin, satabilecek guveni nereden buldun? Sikayette bulunulmus, pek bir sey olacagini dusunmuyorum ama.

Sadece duvar kâğıdını değişmiş.

Çocuk 10-14 yas arasinda. Bu kadar kucuk bir cocugu sosyal medyada One cikarirsan boyle olur.
Hadi bari yaptin, satabilecek guveni nereden buldun? Sikayette bulunulmus, pek bir şey olacagini dusunmuyorum ama.

Kendisi phonkla edit yapıp gaza gelmiş.

Söylemler:
Kötü bilgisayarda çalışacak demişti.
Steam vs. söylemiyorum bile.
16 yaşında olduğu için yasal sorun çıkmayacağını söylemişti.
Lisans nedir onu da bilmiyordur.
Özet:
Ne satın alın ne de çoluk çocukla uğraşın.

Cocuk 10-14 yas arasinda. Bu kadar kucuk bir cocugu sosyal medyada one cikarirsan boyle olur.
Hadi bari yaptin, satabilecek guveni nereden buldun? Sikayette bulunulmus, pek bir sey olacagini dusunmuyorum ama.
16 yaşında hocam.

Ve diyor ki önizleme paralı olacak sonra ücretsiz. Konuştum onunla. Bir şey bildiği yok.

Son düzenleme:
Bu şahıs aşağıdaki Instagram hesabında Windows 7 Ultra'yı iddia edince başladı her şey.

Burada konusu açıldı ama erişimi engellendi. Olayı kısaca özetlersek:
  • İtemsatış'ta 35 TL'ye ISO dosyasını satışa çıkardı.
  • ISO dosyasındaki tek farklılık duvar kağıdı. Steam, VALORANT vb. hâlâ desteklenmiyor.
  • Dosya internete düştü ve sahtekarlığı tamamen ortaya çıktı.

İnceleme için @NightWist'e teşekkürler.

Diğer konular (ft. W7Ultra Geliştiricisi):

Olayın büyüklüğü bir yana cidden önce kilitlendi ve sonrasında konu komple silindi. Nedenini hiç bir şekilde öğrenemedim.

Sonunda biri açıklığa kavuşturdu.
Zaten onlarca konu açıldı bu konu hakkında benim de bir konum vardı lakin silindi.

Bu iddia en çok orada konuşuldu ve ilk olarak orada test edildi, reklam yapmıyorum.
Ama galiba ilk konu benim tarafımdan bu forumda açılmıştı. Lakin bir süre sonra kilitlendi en sonda silindi.

Hocam çocuk 16 yaşındayım diye video paylaştı (sildi herhalde) fakat Techolay'da yaşının büyük olduğunu, 2010 yılında TR forumlarına free database paylaştığını iddia ediyor.

Hocam çocuk 16 yaşındayım diye video paylaştı (sildi herhalde) fakat Techolay'da yaşının büyük olduğunu, 2010 yılında TR forumlarına Free database paylaştığını iddia ediyor.

16 yaşında olduğunu sanmıyorum. 10 yaşında olabilir bir videosunda sesi vardı

16 yaşında olduğunu sanmıyorum. 10 yaşında olabilir bir videosunda sesi vardı
Olabilir fakat bir videoda öyle diyordu. 10 yaşında ise nasıl NTLite kullanabilsin? İnternetten videoya bakmıştır.

Hocam çocuk 16 yaşındayım diye video paylaştı (sildi herhalde) fakat Techolay'da yaşının büyük olduğunu, 2010 yılında TR forumlarına free database paylaştığını iddia ediyor.
Hocam çocuğun çok tok bir sesi var. Tüm kanıtlara rağmen bu tok ve kalın sesin 25 yaş altı bir bireyden gelmesi imkansız gibi geliyor.

Hocam çocuğun çok tok bir sesi var. Tüm kanıtlara rağmen bu tok ve kalın sesin 25 yaş altı bir bireyden gelmesi imkansız gibi geliyor.

Şahsen ben onu abisine 10 liraya yaptırdığını düşünüyorum. O kadar büyük biri böyle bir işe kalkmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı