Windows 7 Ultra nasıldır?

@Windows7 Kullanıcısı Son durum; Arkadaşın hesap kapanmış.
Login • Instagram

Instagram tarafınca Microsoft ürünlerini kendi adına satmaya çalıştığı için kapandığını düşünüyorum. Instagram'a buradan teşekkürler. 5 sene aşkındır yazılım platformundayım ve ne kadar denesem de daha adam gibi bir yazılım vs. satamadım ancak böyle küçük yaştaki insanların kernel sürümünü değiştirerek millete satmasına ve para kazanmasına ve dolandırıcı olmasına rağmen insanların para vermesine çok üzülüyordum. İyi oldu.

Veya Techolay ve Technopat'takilerin baskısı yüzünden kapattığını sanıyorum.

@Windows7 Kullanıcısı Son durum; Arkadaşın hesap kapanmış.
Login • Instagram

Instagram tarafınca Microsoft ürünlerini kendi adına satmaya çalıştığı için kapandığını düşünüyorum. Instagram'a buradan teşekkürler. 5 sene aşkındır yazılım platformundayım ve ne kadar denesem de daha adam gibi bir yazılım vs. satamadım ancak böyle küçük yaştaki insanların kernel sürümünü değiştirerek millete satmasına ve para kazanmasına ve dolandırıcı olmasına rağmen insanların para vermesine çok üzülüyordum. İyi oldu.

Veya Techolay ve Technopat'takilerin baskısı yüzünden kapattığını sanıyorum.
Bu arada kapanmamış.

Bu arada kapanmamış.
Hocalarım ben mi yanlış görüyorum kapanmamış görünüyor şu an.

Bu arada kapanmamış.

Hocalarım ben mi yanlış görüyorum kapanmamış görünüyor şu an.

Ahahah şaka gibi beni engellemiş.
1708277597092.png

Kusura bakmayın. Ama böyle bir sayfanın beni engelleyeceğini gözden kaçırmışım. Doğruları anlatmak suçmuş demek ki :(

Instagram'da karşıma Windows 7 Ultra çıktı. Güzel gözüküyor, Steam açılıyor mesela. Sizce denemeye değer mi? Virüs olabilir mi?

Boşverin hocam şikayet etsek daha iyi ama.
Spam yapmadığımız sürece kaldırılamaz. Telefon numarası herkese açık zaten arkadaşa buradan dikkatli olsunlarımı iletiyorum. Itemsatış'ta bile satmayı becerememiş sürekli kaldırıyor. Neyse bir çocuğu takmamak lazım.

Bu geliştiriciye kimse inanmasın. Varsayılan duvar kağıdını değiştirip 35 TL'ye satıyordu en son.
Bir forumda 30 sayfa boyunca tartıştık kendisiyle.

Bu geliştiriciye kimse inanmasın. Varsayılan duvar kağıdını değiştirip 35 TL'ye satıyordu en son.
Bir forumda 30 sayfa boyunca tartıştık kendisiyle.
Demek ki milleti dolandırmadan önce kimler bunla ilgileniyor bakacakmışsın. Yoksa 2 foruma da çakılırsın T.C'sini bulacağım diyenler de var zaten whatsapp üzerinden kendi numarasını bırakmış. Kolay paket olacak. Sanal tehlikeli bir ortam. Madem bir şeyi satacaksın neden eleştirenleri engelliyorsun?

Hocam belki konudan alakasız nedir bu Windows 7 Ultra? Windows 7 Ultimate ile arasında be farkı var? Şu anda Windows 10, Windows 11 varken neden eski bir sürümü insanlar elde etmeye çalışıyor? Biri aydınlatabilirse çok sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı